Squid Game dizisi gerçek oluyor! Başvurular başladı

Son günlerde milyonlarca kişi tarafından izlenen Squid Game dizisi gerçek hayata uyarlandı. Kan donduran sahneleriyle dikkat çeken Squid Game dizisinin gerçek versiyonu Birleşik Arap Emirlikleri'nde oynanacak.

12 Ekim 2021, Salı 21:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki ( Bae ) Güney Kore Kültür Merkezi (KKC), Squid Game'in gerçek hayatta, ölümcül olmayan versiyonu düzenleniyor. 

Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki Kore Kültür Merkezi tarafından 12 Ekim’de yapılacak yarışmada 30 kişi yarışacak. İki oturumda gerçekleşecek etkinliğe daha şimdiden 300 kişi başvurdu. 

12 Ekim'de gerçekleşecek olan etkinlikte katılımcılar, dizide yer alan Kırmızı Işık Yeşik Işık, Dalgona şeker yarışması, kağıt çevirme, misket ve Ddakji gibi oyunları oynayacak.

BAE'nin "Squid Game" versiyonuna katılmak için başvuru yapmak isteyenlerin dizi hakkındaki temel bilgilerini test eden üç soru içeren bir form doldurmaları gerekiyor.

BAE Kore Kültür Merkezi direktörü Nam Chan-woo, katılımcıların dizinin logosunu taşıyan tişörtler giyeceklerini, etkinlik personelinin ise pembe daire, üçgen ve kare maskeler içeren kostümler giyeceğini söyledi. 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hayatı casus filmi gibi: Ağabeyini şöhretiyle kurtardı