"Steroidler yüzünden erkekliğim küçüldü"

İngiliz şarkıcı Rod Stewart (68), ses tellerini tedavi ettirmeye çalıştığı dönemde kullandığı steroidler yüzünden penisinin küçüldüğünü itiraf etti

18 Mayıs 2013, Cumartesi 11:55
A A
'Steroidler yüzünden erkekliğim küçüldü'

1980’lerdeki teknolojinin şimdikinden farklı olduğunu belirten şarkıcı, “Sürekli daha yüksek sesle şarkı söylüyorduk ve ses tellerim mahvoluyordu. Bu nedenle  steroid bağımlısıydım. O da cinsel organımı küçültüyordu. Sesimi kurtarıyordum ama erkekliğimi zora sokuyordum. Artık sadece mecbur kaldığımda yılda 1-2 kez kullanıyorum. Bu yüzden geçmişteki yan etkilerinden kurtuldum” dedi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.