Steven Nzonzi İstanbul'dan tek başına ayrıldı

Galatasaray'a sezon başında büyük beklentilerle transfer olan Steven Nzonzi, bugün itibarıyla İstanbul'dan ayrıldı. Geldiğinde çok sayıda taraftarın karşıladığı Nzonzi'nin giderken sessiz sedasız gitmesi dikkat çekti.

30 Ocak 2020, Perşembe 16:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Galatasaray'da Steven Nzonzi, transfer görüşmeleri için Paris'e gitti. Fransa Ligue 1 takımlarından Rennes ile görüşen Nzonzi'nin yarın akşam 18:00'de kapanacak olan transfer dönemi bitmeden önce imzayı atması bekleniyor.

Galatasaray'la 1.5 yıllık kiralık sözleşmesi bulunan Nzonzi, sezon başında Roma'dan büyük umutlarla kiralanmıştı. Lige iyi bir başlangıç yapan Fransız orta saha, Galatasaray'ın puan kaybettiği çoğu maçta ayakta kalan tek oyuncu olarak yorumlanmış ve takdir toplamıştı.

Galatasaray'ın daha sonraki dönemde üstü üste yaptığı puan kayıpları, takımın temposuz oyununa bağlanmış; Fatih Terim de temposuz oyunculardan biri olarak gördüğü Nzonzi'yi yedeğe çekmişti.

Nzonzi, Terim'in bu kararına gösterdiği tepki nedeniyle disiplinsiz hareketleri gerekçe gösterilerek kadro dışı bırakılmıştı.

Nzonzi'nin Manchester United'a attığı müthiş gol

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Çin'de futbol ligleri koronavirüsünden ötürü süresiz olarak ertelendi