Süleyman Arat: 'Caner ve Gökhan futbolu Fenerbahçe'de bırakmak istiyor'

Hürriyet gazetesi Fenerbahçe muhabiri Süleyman Arat, kulüpteki gelişmeleri anlattı. Arat'a göre Beşiktaş'ta oynayan Caner Erkin ve Gökhan Gönül, futbolu Fenerbahçe'de bırakmak istiyor.

14 Nisan 2020, Salı 16:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Süleyman Arat sarı-lacivertlilerdeki son gelişmeleri Spor Arena’dan Uğur Yapıcı’ya anlattı.

Caner Erkin ile Gökhan Gönül, Fenerbahçe gündemindeki yerini koruyor mu?

Bir gerçek var ki hem Caner hem de Gökhan Gönül kulüp ile yakın temastalar ve Fenerbahçe'yi istiyorlar, futbol hayatlarını Fenerbahçe'de noktalamak istedikleri çok açık.

Hannover 96'nın teknik direktörü Kenan Koçak, Fenerbahçe ile ilgili ‘bir plan, proje olursa oturup konuşabiliriz’ açıklamasında bulundu. Sarı-lacivertlilerin gündeminde Kenan Koçak var mı?

Kenan Koçak isminin Fenerbahçe’de geçtiğini duymadım. Bu süre içerisinde hem kulübün ilgilendiği birçok hoca olduğunu hem de Fenerbahçe ile ilgilenen birçok hoca olduğunu biliyoruz. Koçak’ın açıklamalar çok doğal Fenerbahçe’yi herkes çalıştırmak ister bu bir seviye atlama. Ancak her şey yolunda gitse bile Fenerbahçe teknik direktör meselesini hemen çözemez ekonomik problemler devam ediyor bu durum sezonun noktalanmasına kadar gider.

Fenerbahçe'nin bu sezon en formda isimlerinden olan Gustavo’ya Lyon talip olduğu iddia edildi. Fenerbahçe olası bir ayrılığa izin verebilir mi?

Asla ve katiyen Gustavo Fenerbahçe'den gidemez. Fenerbahçe taraftarının bu tarz haberlere sabrı kalmadı Gustavo gittikten sonra kiminle oynayacaksın bu konuda ihtimal dahi yok. Fenerbahçe Luiz Gustavo'yu satarsa Ali Koç tribünlerin gözünde çok kötü duruma düşer tüm kredisini bitirir. Böyle bir satışın asla olacağını düşünmüyorum. Vedat Muriç için de 6 aydır transfer haberleri çıkıyor bir alışma süreci oldu bu yüzden Fenerbahçe taraftarı Vedat'ın gitmesini anlayabilir ama Gustavo'nun gitmesi olacak şey değil.


Hürriyet Spor Arena

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mustafa Cengiz, Nihat Özdemir'den Serdar Tatlı'nın istifasını isteyecek