Süleymanpaşa Belediyesi'nden sokak hayvanlarına mama

Süleymanpaşa Belediyesi'nden sokak hayvanlarına mama

Süleymanpaşa Belediyesi'nden sokak hayvanlarına mama 

29 Aralık 2020, Salı 06:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

TEKİRDAĞ,(DHA)- TEKİRDAĞ'ın merkez Süleymanpaşa ilçesi Belediyesi, sokağa çıkma kısıtlamalarında sokak hayvanlarını yalnız bırakmayıp, mama takviyesinde bulunuyor.

Koronavirüs salgını mücadelesi kapsamında uygulanan hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması süresince, Süleymanpaşa genelinde belirlenen noktalara sokak hayvanları için kuru mama takviyesi gerçekleştiriliyor. Özellikle sokağa çıkma kısıtlamasında hayvanseverlerin sokak hayvanları ile ilgilenmelerinin mümkün olmaması nedeniyle hafta sonuna özel olarak daha fazla kuru mama takviyesi yapıldı.
Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Çınar da hafta sonu mama dağıtımına bizzat katılarak sokakta yaşayan canlara destek oldu. Süleymanpaşa Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüne bağlı Veteriner İşleri Birimi ekipleri tarafından gerçekleştirilen mama dağıtımı, ayrıca hayvanseverlerin talepleri doğrultusunda talep edilen noktalara da ulaştırılıyor. Bunun için dileyen vatandaşlar 0 282 259 59 59 Süleymanpaşa Belediyesi Çağrı Merkezi'ni arayabiliyorlar.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tekirdağ'da kaçak tütün operasyonu