Süleymanpaşa'nın merdivenleri sanatla buluşuyor

Süleymanpaşa'nın merdivenleri sanatla buluşuyor

Süleymanpaşa'nın merdivenleri sanatla buluşuyor

09 Haziran 2021, Çarşamba 09:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

TEKİRDAĞ,(DHA)- TEKİRDAĞ Süleymanpaşa Belediyesi, Namık Kemal Üniversitesi katkılarıyla şehrin birçok noktasında bağlantı işlevi gören merdivenleri sanatla buluşturmaya devam ediyor.

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Resim Bölümü Öğretim Görevlisi ve resim sanatçısı Doç. Mahpeyker Yönsel tarafından merdivenlere yapılan resimler görenlerin beğenisini kazanıyor. Süleymanpaşa Belediyesi tarafından geçen yıl başlatılan ve kent estetiğinin arttırılmasını amaçlayan merdiven renklendirme çalışmaları bu yıl sanatsal görseller ile devam ediyor. Şehrin güzelleştirilmesine katkıda bulunan Yönsel, kent estetiğinin arttırılması için yürüttüğü çalışmaların yanı sıra sanata ve sanatçıya verdiği destekten dolayı Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel'e teşekkür etti.

YÜKSEL: ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, "Şehrimizin güzelliğine güzellik katmak, kent estetiğini arttırmak için iki yıldır bu çalışmalara devam ediyoruz. Bu yıl merdivenlerimizi 3 boyutlu görseller ile buluşturarak vatandaşlarımızın beğenisine sunduk. Şehrimizin her noktasını sanatla buluşturacağımız çalışmalarımız devam edecek. Süleymanpaşa'nın güzelleşmesi için çalışmalarıyla bizlere destek veren Resim Sanatçımız Mahpeyker Yönsel'e teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.
 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Süleymanpaşalı sporcular sualtına damga vurdu