Sunucu Murat Başoğlu ve Hande Bermek malları kurtarmak için boşanmış

Boşanmalarına rağmen geçen günlerde el ele görülen sunucu Murat Başoğlu ve Hande Bermek çifti, meğer malları kurtarmak için boşanmış

05 Ekim 2017, Perşembe 08:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
POSTA ÖZEL HABER

POSTA ÖZEL HABER

Sunucu Murat Başoğlu, evli olan öz yeğeni Burcu Başoğlu ile 29 Temmuz’da, Bodrum’da teknede sevişirken POSTA Gazetesi tarafından görüntülenmişti.

14 yaşında bir oğulları olan Murat Başoğlu ile Hande Bermek bu skandal üzerine 11 Eylül’de boşandı.

Ancak eski karı-koca 1 Ekim Pazar günü, 11.45’te Bodrum-Gündoğan’da el ele gezerken görüldü. Kullanıcılarının ünlüleri fotoğraflayıp paylaştığı ‘Fame Buster’ uygulamasına yakalandılar. Bu kare de POSTA’da yayınlandı.

Burcu Başoğlu’na boşanma davası açan Selçuk Kabadayı’nın avukatı Handan Yazıcıoğlu, Gündoğan’daki fotoğraflar sonrası POSTA’dan Alev Gürsoy Cimin’e konuştu:

“Bu fotoğraf da ortaya çıkardı ki, Murat Başoğlu ile Hande Bermek göstermelik boşandı.

Dikkatinizi çekerim: Ayrılık, Selçuk Kabadayı tarafından Murat Başoğlu’na açılan 1 milyon liralık tazminat davasından hemen sonra gelmiştir.

Mahkemeden, Murat Başoğlu’nun mallarına tedbir konulmasını istemiştik. İstanbul- Beykoz’daki villası ve İzmir’deki dairesini hemen eşine devretti. Mal kaçırmak için de boşandılar. Murat Başoğlu iyi niyetli değil.”

‘Hayasız davranış’ suçlamasıyla 1 yıl hapis istemli dava açılan Murat Başoğlu savcıya verdiği ifadede şöyle demişti:

“Teknede seviştiğim kadın yeğenim Burcu değil. O gün barda tanıştığım bir turistti. Adı Olga’ydı. Teknede 40 dakikalık bir şey yaşadık. Kadını bir daha görmedim.”

Burcu Başoğlu’nun 1 ve 7 Eylül’de Bodrum Emniyet Müdürlüğü’nde verdiği ifadeleri basına yeni sızdı.

Burcu Başoğlu şöyle dedi: “Teknedeki o kadın benim. Amcam o gün aşırı alkollüydü. Beni öptü. Ben de kendisini engelledim. Olay bundan ibaret. Büyütecek bir konu yok.”

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 'Doğru insanı bulduğuma inanıyorum' demişti... Damla Sönmez ve Ushan Çakır ayrıldı