Süper Loto çekildi! (24 Eylül 2020 Süper Loto çekiliş sonuçları)

Süper Loto çekildi! (24 Eylül 2020 Süper Loto çekiliş sonuçları)

Merakla beklenen Süper Loto çekilişi sona erdi. Çekiliş, Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak yayınlandı. İşte Süper Loto çekiliş sonuçları

24 Eylül 2020, Perşembe 21:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Süper Loto çekilişi bu akşam 21.30'de canlı yayınla gerçekleştirildi. Süper Loto çekilişinde şanslı numaralar 3-14-20-21-40 ve 55 oldu.

SÜPER LOTO OYNAMANIN KURALLARI NELER?

1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyun olan Süper Loto’da en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanılıyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de Süper Loto oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Süper Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/super-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

TÜM ÇEKİLİŞLER CANLI YAYINLANIYOR!

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Çeyrek altın 740 lira oldu