Süper Loto sonuç ekranı: 11 Ekim Süper Loto sonuçları

Süper Loto sonuç ekranı: 11 Ekim Süper Loto sonuçları

Süper Loto çekiliş sonuçları belli oldu. 11 Ekim tarihli Süper Loto çekilişinde kazandıran şanslı numaralar 11, 29, 38, 39, 41 ve 57 oldu.

11 Ekim 2020, Pazar 21:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Süper Loto kazandırmaya devam ediyor. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği 11 Ekim tarihli Süper Loto çekilişi canlı yayınla gerçekleştirildi. Süper Loto sonuçları belli oldu. Bu akşamın kazandıran şanslı numaraları 11, 29, 38, 39, 41 ve 57 oldu.

Süper Loto; Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü 21.30'da çekiliyor.

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Süper Loto oynamanın kuralları neler?

1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyun olan Süper Loto’da en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanılıyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de Süper Loto oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Süper Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşmak mümkün.

Çekilişler canlı olarak yayınlanıyor 

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ankara'daki Çayırhan Gölü'nde toplu balık ölümü