Süper Loto sonuçları belli oldu! 16 Ağustos Süper Loto kazandıran numaralar

Süper Loto sonuçları belli oldu! 16 Ağustos Süper Loto kazandıran numaralar

16 Ağustos tarihli Süper Loto çekilişi sona erdi. Çekiliş, Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak gerçekleştirildi. Bu akşam Süper Loto'da kazandıran şanslı numaralar 2 - 6 - 17 - 37 - 50 - 53 oldu.

16 Ağustos 2020, Pazar 20:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Süper Loto heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Merakla beklenen Süper Loto çekilişi sona erdi. Bu akşamın kazandıran şanslı numaraları 2 - 6 - 17 - 37 - 50 - 53 oldu. 

Süper Loto; salı, perşembe ve pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü 21.30'da çekiliyor.

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Süper Loto oynamanın kuralları

1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyun olan Süper Loto’da en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanılıyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de Süper Loto oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Süper Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye Milli Piyango Online adresinden ulaşmak mümkün.

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor. 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Adıyaman’da 64 adres corona virüs nedeniyle karantinaya alındı