Süper Loto'da devreden 28 milyon liralık ikramiye için çekiliş bu akşam

Süper Loto'da devreden 28 milyon liralık ikramiye için çekiliş bu akşam

13 Ağustos Perşembe akşamı yapılan çekilişte büyük ikramiye bir sonraki çekilişe devretmişti. O çekiliş bu akşam yapılacak ve büyük ödül 28 milyon lira olacak. Süper Loto çekilişi bu akşam 21:30'da başlayacak.

16 Ağustos 2020, Pazar 15:28 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Süper Loto, 16 Ağustos pazar çekilişi öncesi heyecan yine dorukta. 13 Ağustos Perşembe günü yapılan çekilişte bilen çıkmayınca büyük ikramiye devretti. Bu akşam yapılacak Süper Loto çekilişinde ikramiyen şimdiden 28 milyon TL'yi geçti. Sisal Şans tarafından son teknoloji kullanılarak noter eşliğinde yapılan çekilişler, canlı olarak hem millipiyangoonline.com hem de YouTube kanalı Milli Piyano TV’de yayınlanıyor.

Süper Loto oynamak için tıkla!

Süper Loto çekilişi ne zaman?

Süper Loto; Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü çekiliyor. 13 Ağustos Perşembe günü itibariyle çekilişler yeni saati olan 21:30’da gerçekleştiriliyor.

Süper Loto oynamanın kuralları

1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyun olan Süper Loto’da en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanılıyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de Süper Loto oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Süper Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye bu adresten ulaşmak mümkün. 

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor. 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kadir Şeker'in kurtardığı Ayşe Dırla hakkında hapis cezası istendi