Sürekli darp olaylarıyla gündeme gelen Sermiyan Midyat: Ben böyle bir şey yapmış olabilir miyim?

İlişkilerinde sürekli darp iddiasıyla gündeme gelen oyuncu Sermiyan Midyat, Cihangir'de görüntülendi. Muhabirlerin “Sevcan Hanım’ı darp ettiniz mi?” sorusuna yanıt verdi.

04 Haziran 2020, Perşembe 11:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçtiğimiz yıllarda da adı darp olaylarına karışan oyuncu Sermiyan Midyat, muhabirlerin “Sevcan Hanım’ı darp ettiniz mi?” sorusuna yanıt verdi.

Midyat, "Mahkeme sonucu belli olacaktır. Bu konu hakkında konuşmam ahlâken de hukuken de ayıp bir şey. 45 yaşındayım. Bir sürü medyaya yansıyan böyle ilişkim oldu. Herhangi birinde böyle bir şey olabilir mi? Herkes sorabilir. Ben böyle bir şey yapmış olabilir miyim?” şeklinde yanıt verdi.

#olayıngeçmişi

#olayıngeçmişi

Sermiyan Midyat, kendisinden 16 yaş küçük sevgilisi Sevcan Yaşar’la karakolluk olmuş, iddiaya göre Sevcan Yaşar, sevgilisinden fiziksel ve psikolojik şiddet gördüğü gerekçesiyle şikayetçi olmuştu.

Eşyalarını toplamak için birlikte yaşadıkları Kadıköy Fenerbahçe’deki evlerine giden Yaşar, ünlü oyuncu tarafından darp edildiğini iddia ederek 155 Polis İmdat Hattı’nı aradı. Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ihbar telefonunun ardından kısa sürede eve gitti. Yaşar, Midyat’ın kendisini darp ettiğini söyleyerek şikâyetçi oldu.


Midyat ise asıl Yaşar’ın kendisine şiddete uyguladığını iddia ederek şikâyetçi oldu. Midyat ve Yaşar, karşılıklı uzaklaştırma talebinde de bulundu. Dosya, polis merkezi tarafından savcılığa gönderildi.

Sermiyan Midyat konuyla ilgili şu açıklamayı yapmıştı:

Bir kadına bir fiske vurmam söz konusu değil. Ben aşık oldum, karım olmasını istedim. 2 aydır aynı evdeydik ama olmadı. Şikayetçi olmuş, ifademi verdim. ‘Şiddete uğradım’ diyor ama darp raporu yok. Çünkü böyle bir olay yok.

Hürriyet


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Berkay Ateş: Tarkan’ın korumasıydım