Sürekli: Kimse partimizin geleceği ile ilgili ahkam kesemez

Sürekli: Kimse partimizin geleceği ile ilgili ahkam kesemez

Sürekli: Kimse partimizin geleceği ile ilgili ahkam kesemez

13 Temmuz 2019, Cumartesi 11:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

TEŞKİLAT ile buluşmayı sürdüren AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, geçen seçimleri değerlendirerek, "Kimse seçim sonuçlarını önüne koyarak partimizin geleceğiyle ilgili ahkam kesemez. Biz dimdik ayaktayız" dedi.

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli teşkilat buluşmalarını sürdürüyor. Sürekli, partisinin kurucu üyeleri ve kanaat önderleri ile tüm ilçelerde gerçekleştirdiği buluşmaların ardından mahalle başkanları ile bir araya gelmeye başladı. Balçova, Kemalpaşa, Menderes, Gaziemir, Torbalı ilçelerinin bölge ve mahalle başkanlarıyla toplantı yapan Sürekli, siyaset ve hizmet yolculuğunda mahalle başkanlarının çok önemli bir misyonu bulunduğunu belirterek, görevin mihenk taşı niteliğinde olduğunu ve kendisinin de siyasete bu kademelerden başladığını söyledi.

Mahalle başkanlarının sorun ve önerilerini alarak görüş alışverişinde bulunan İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, AK Parti'nin emeğin ve vefanın partisi olduğunu dile getirerek, kendi siyasi geçmişinden de örnekler verdi. Başkan Sürekli, "Mahalle başkanlıkları ve ilçe başkanlıkları hizmet zincirinin en kritik ve meşakkatli görevleridir. Herkes işine gider, evine gider ama sizler evinize de gitseniz, vatandaşın talepleri, sorunları kafanızı meşgul etmeye devam eder" diye konuştu.

31 Mart ve 23 Haziran İstanbul seçimlerine ilişkin değerlendirmelerde bulunan AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli şunları söyledi:

"Milletimiz, Cumhur İttifakı'na yüzde 52 oy vererek, Cumhurbaşkanı'mıza ve partimize olan desteğini, güvenini korudu. İstanbul ve Ankara'da her ne kadar büyükşehir belediye başkanları değişse de çoğunluk bizdedir. İstanbul'da 39 ilçenin 25'i, Ankara'da 25 ilçenin 22'si Cumhur İttifakı'nın yerel idaresindedir. Milletimiz bilinçli bir tercih yaparak denetim yetkisini, karar alma ve yasama yetkisini bize vermiştir. Kimse bu sonuçlardan yola çıkarak, AK Parti'nin geleceğiyle ilgili ahkam kesmesin. Biz dim dik ayaktayız. Durmak yok yola devam diyerek yolumuza bakıyoruz. 2023-2024 hedeflerimize doğru yürüyoruz. İzmir'de Torbalıyı da, Menderesi de, Kemalpaşa'yı da geri alacak, üstüne de diğer ilçelerimizi ve Büyükşehir'i kazanacağız. Çünkü bizler rehavete kapılmadan, sonuçların endişesine kapılmadan üreten, çalışan bir siyasi hareketin temsilcileriyiz. Şimdiden çalışmalarımızı başlattık. Hepimizin yolu açık olsun."

İZMİR, (DHA)

FOTOĞRAFLI

 

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder