Süreyya Yalçın'ın 1 milyon TL'lik Bodrum aşkı

Süreyya Yalçın, Bodrum'a dönmek için düğmeye bastı. Lüks bir villa satın alan 37 yaşındaki sosyetik güzel, evine mini bir clup yaptırdı, konforu için de bir VIP minibüs aldı.

01 Mart 2021, Pazartesi 10:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Süreyya Yalçın, eşi Ozan Baran'la birlikte senenin dokuz ayını ABD'nin Miami kentinde, geri kalan kısmını ise Bodrum'da yaşayarak geçiriyordu. Sosyetik isim, tüm dünyaya kabus gördüren corona virüs pandemisinin başladığı Aralık 2019'dan itibaren Miami'deki 4 milyon dolarlık malikanelerinden ayrılmıyor.


37 yaşındaki Süreyya Yalçın ile iş insanı eşi Ozan Baran, 2021 yazını Bodrum'da bulunan evlerinde geçirmek için hazırlıklara başladı.


EN İYİ MÜŞTERİLERİNDEN BİRİ

EN İYİ MÜŞTERİLERİNDEN BİRİ

Kendi tasarım olan bikinileri ve servet değerinde taktığı aksesuarları ile modanın öncülerinden olan Süreyya Yalçın, Türkbükü'nde bulunan mekanların en iyi müşterileri arasında yerini alıyor.


Takvim gazetesinin haberine göre; her defasında ödediği hesap kadar çalışanlara bahşiş bırakan Süreyya Yalçın, pandemi dolayısıyla Bodrum'daki villasının bir bölümünü club gibi dizayn ettirdi.

Eğlenceye düşkünlüğüyle bilinen Süreyya Yalçın, evine özel ses sistemi ve makaralı ses perdeleri de yaptırmayı ihmal etmedi.


Corona virüs salgını nedeniyle mekanlara gitmekten çekinen Yalçın, artık evinde yakın dostlarıyla eğlenecek. Tabi ki bu durum en çok mekan sahiplerini üzecek.


Bu arada özel tasarım bir VIP minibüs de yaptıran Süreyya Yalçın, daha Bodrum'a adım atmadan 1 milyon TL harcayarak, Ege sevdasını gözler önüne serdi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Arabeskçi Ceylan, yeni tarzıyla Lady Gaga'ya benzetildi