Suri 'babasız' kaldı

ABD'de magazin basını, Hollywood'un en gözde çocğu Suri Cruise'un babası tarafından terk edildiği haberiyle çalkalanıyor.

08 Nisan 2015, Çarşamba 09:57 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ABD'de magazin basını, Hollywood'un en gözde çocğu Suri Cruise'un babası tarafından terk edildiği haberiyle çalkalanıyor.

İnternetteki tmz.com sitesi ile In Touch dergisinin iddiasına göre ünlü atör Tom Cruise, 8 yaşındaki kızını yaklaşık 540 gündür yani bir yıldan fazla bir süredir görmüyor.

"Şu sıralar başrolünü üstlendiği Görevimiz Tehlike 5'in çekimleri için Londra'da bulunan Tom Cruise "Kızımı görmek için sabırsızlanıyorum. çekimler biter bitmez yanına gideceğim" dese de aktörün eski eşi Katie Holmes'a yakın kaynaklar bunun tam tersini söylüyor.

Cruise'un sözcüsü aktörün kızı 8 yaşındaki kızı Suri'yle gözlerden uzak bir şekilde görüştüğünü söylese de Katie Holmes'un yakınları bunun 'kocaman bir yalan' olduğunu ileri sürüyor.

"Bunun yanı sıra Holmes'un yakınları genç kadının "Babasıyla sadece telefonda görüşmek artık Suri için yeterli olmuyor" diye yakındığını da belirtiyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Feyzan Aktan'dan şiddet iddialarını açıklama