Sürpriz aşka teklif yağıyor

İngiltere Premier League takımlarından Arsenal'in yıldız futbolcusu Mesut Özil, sevgilisi Amine Gülşe'ye uğur getirdi. Rus manken Irina Shayk'a benzetilen Amine Gülşe'ye İngiltere ve Almanya'dan reklam teklifi yağıyor

18 Eylül 2015, Cuma 12:39
A A

İngiltere Premier League takımlarından Arsenal'in yıldız futbolcusu Mesut özil, sevgilisi Amine Gülşe'ye uğur getirdi. Rus manken Irina Shayk'a benzetilen Amine Gülşe'ye İngiltere ve Almanya'dan reklam teklifi yağıyor.

İngiltere Premier League takımlarından Arsenal'in yıldız futbolcusu Mesut özil, yeni sevgilisi Amine Gülşe'nin şansını açtı. 2014 Türkiye Güzeli ile özil'in Londra'da çekilen fotoğrafları İngiltere'nin yanı sıra özil'in doğup büyüdüğü Almanya'da da büyük ses getirdi.

Alman basını, haftalardır internet sitesi ve gazetelerinde geniş yer verdiği Amine Gülşe'yi Irina Shayk'a benzetti. Mesut özil aşkı ve Irina benzerliği sayesinde Almanya'da şöhret haline gelen Amine Gülşe'ye firmalardan da reklam teklifleri yağdığı ortaya çıktı.

"Alman gazeteler, birçok firmanın reklamlarında oynatmak için güzel modelin peşinde olduğunu açıkladı. İsveç'te doğup büyüyen Amine Gülşe için Alman basını \'Irina Shayk'a milyonlarca lira vermek istemeyen firmalar gözünü Mesut'un aşkı Amine'ye dikti" diye yazdı.

Bu arada 22 yaşındaki Amine Gülşe'nin Mesut özil'in ailesiyle tanıştığı ve ünlü çiftin ilişkisinin evliliğe doğru gittiği de konuşuluyor.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.