Survivor 2017'de Adem Kılıççı fırtınası!

Survivor 2017'de Adem Kılıççı fırtınası!

Survivor 2017 ünlüler takımının yarışmacısı Adem Kılıççı, izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Güçlü fiziği ve hırslı karakteriyle dikkatleri üzerine toplayan Adem Kılıççı, sadece bunlarla değil adadaki tartışmalarla da konuşulmaya başlandı

01 Mart 2017, Çarşamba 09:45 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Survivor'da dün akşam gerçekleşen iletişim oyununda ünlüler ve gönüllüler takımı ailelerini görebilmek için kıyasıya yarıştılar.
 

GÖNÜLLÜLER KAZANDIGönüllüler takımı oyunun ilk turunda rahat bir şekilde kazanarak durumu 1-0'a getirdi. İkinci turda ise gönüllüler takımı oyuna iyice ağırlığını koydu. Sonrasında ise ödülü gönüllüler kazandı.


 


Survivor 2017'de bu hafta kim elendi?


FURKAN VE ADEM KAVGASI


Oyunun ikinci yarısında Furkan Kızılay ve Adem Kılıççı arasında yaşanan kavga izleyenleri şoke etti.Laf atışmasına giren Adem Kılıççı ve Furkan Kızılay bir anda yükselerek birbirlerinin üzerine yürüdü. Adem'in Furkan'a küfür etmesinin ardından Furkan çıldırdı ve laf savurmaya başladı.

Bu kavgalardan sonra Adem Kılıççı'ya sosyal medyadan destek yazıları gelmeye başladı.


 

ACUN ILICALI'DAN UYARI GELDİ


Oyun alanında Furkan'la yaşadığı tartışmada uygunsuz sözler sarf eden Adem'e dün akşam yapılan eleme konseyinde, Acun Ilıcalı'dan uyarı geldi.


 

ADEM VE TARIK MENGÜÇ GERİLİMİAdem Kılıççı; İlhan Mansız, Furkan Kızılay ve Serhat Akın'la da kavgalarıyla gündemde. Şahika ve Sabriye'ye adada hiçbir şey yapmadıklarını söyleyerek üzerlerine giden diğer yarışmacılara karşı onları korumaya çalışan ve yanlarında olan Adem, dün akşam da Tarık Mengüç'ün bir anda Şahika'ya çıkışıp bağırmasıyla ona karşı çıkmaya başladı. Tarık Mengüç Adem'e 'Şahika düştüğü zaman onun için kim ağladı? Ben ağladım biliyor musun, sen karışma' dedi ve gerilim tırmanmaya başladı. Bağrışmalar Tarık Mengüç'ün Şahika'ya 'Benim senle bir sorunum yok, sen benim kardeşimsin' konuşmalarıyla sona erdi.


 

ADINI ADAM KOYACAKLARMIŞ NÜFUS MÜDÜRÜ YANLIŞ YAZMIŞ!Adem Kılıççı sosyal medyaya damgasını vurdu!


Dün akşam Survivor'da Adem Kılıççı'nın performansından sonra Hakan Hatipoğlu 'Adını adam koyacakalrmış, nüfus müdürü yanlış yazmış' şeklinde tweet attı.

Survivor'da Adem denizi kuruttu!Survivor'da Furkan Adem kavgası!


 
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Serdar Ortaç: Seçil benim için son durak