Survivor 2017'den elenen Berna Öztürk konuştu

Survivor 2017'den elenen Berna Öztürk'ten çok konuşulacak açıklamalar 

23 Şubat 2017, Perşembe 10:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Survivor 2017'den elenen Berna Öztürk içini döktü. Survivor'dan elenen Berna Öztürk, kendisine kumpas kurulduğunu söyleyerek konseyde adının çıkmasına şaşırdığını söyledi. Öztürk, "6 kişinin birden benim adımı yazması akıllara zarar bir durumdur" dedi.

Berna Öztürk, elenmesinden dolayı yaşadığı şoku atlatmasının ardından Sema ve Pınar'dan sonra en iyi yarışmacı benim diyerek iddialı bir açıklamada da bulundu.

GÖNÜLLERİ KARA KAPLI İNSANLAR GÖRDÜM"

GÖNÜLLERİ KARA KAPLI İNSANLAR GÖRDÜM"

Elenmesinden dolayı şok yaşayan Berna; "En büyük dileğim herkesin gönlüne göre olması. Gerçekten gönülleri kara kaplı insanlar gördüm. Ben onların oyununa geldim" dedi. Öztürk, Survivor'da Pınar'ın birinci olmasını istediğini söyleyerek favorisini de açıkladı.

BERNA ÖZTÜRK  KİMDİR?

BERNA ÖZTÜRK KİMDİR?

28 Nisan 1983'de İstanbul'da doğan Survivor 2017 yarışmacısı Berna Öztürk, ortaögretimini F.M.V. Özel Ayazağa Işık Lisesi'nde tamamladı. Lisenin ardından İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü'nden mezun olan Berna Öztürk, İngilizce, İspanyolca ve Almanca biliyor.

Birçok spor ile ilgilenen Berna Öztürk, DJ olarak tanınıyor. Deli dolu, çılgın karakteriyle tanınan ünlü dj, kite board eğitmenliği yapıyor ve bu spor dalında milli sporcu ünvanına sahip.

Survivor Berna, daha önce Çarkıfelek, Armağan Çağlayan'la Bu hafta ve İşte Benim Stilim'de de yer aldı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mehmet Ali Erbil'den yıllar sonra Nefise Karatay açıklaması