Survivor 2018'de ödül oyununu kim kazandı? Son bölüm izle (9 Mart 2018)

Survivor 2018'de ödül oyununu kim kazandı? Son bölüm izle (9 Mart 2018)

Survivor'ın 20. bölümü dün akşam ekranlara geldi. Survivor son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler ödül oyunu için karşı karşıya geldi. Peki, Melih'in şok bir sakatlık yaşadığı Survivor'da ödül oyununu kim kazandı?

09 Mart 2018, Cuma 23:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

TV8'in ve ekranların en çok takip edilen yarışma programı Survivor'ın 20. bölümü bu akşam yayınlandı. Survivor'ın son bölümünde ödül oyunu heyecanı vardı. Çok zor bir parkurda verilen mücadeleden hangi takım galip geldi?
 

SURVIVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?


Kazanan takımın sevdiklerinden gelen mesajları okuyacağı ödül oyununda Ünlüler ve Gönüllüler büyük bir mücadele verdi. Gönüllüler takımından Melih'in şok bir sakatlık yaşadığı yarışmadan Ünlüler takımı yine zaferle ayrıldı. Böylelikle Gönüllüler 11. kez üst üste oyunlardan mağlubiyetle ayrıldı.

YAĞMUR AĞLADI


Art arda alınan yenilgi sonrası Yağmur gözyaşlarını tutamadı. Yağmur'u takım arkadaşları teselli etmeye çalıştı. Yağmur yine de Ünlüler takımını tebrik etmeyi unutmadı. Ünlüler takımı ise Gönüllülerin moral bozukluğu yaşadığını görünce sevinç dozajını abartmadı.

MURAT GELEN MESAJLA DAĞILDI


Ünlüler oyun sonrası sevdiklerinden gelen mesajları okudu. Murat, sevgilisinden gelen mesajı okuyunca gözyaşlarına boğuldu. Her bir yarışmacı mesajı duygusal anlar yaşadı.

Bu anlardan sonra Ünlüler ve Gönüllüler "Bil Bakalım" yarışmasında bir kez daha karşı karşıya geldi.

TV8'in son bölümünü izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

SURVİVOR SON BÖLÜM

 
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bahadır Ünlü'den yemek beğenmeyen müşteriye tehdit: Senin başına öyle bela getiririm ki...