Survivor 26. yeni bölüm fragmanı... Survivor'a iki yeni yarışmacı

Survivor 26. bölüm fragmanı yayınlandı. Yarışmanın yeni bölümünde Türk ve Yunan yarışmacılar dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya gelecekler. Mücadelenin had safhaya çıkacağı yarışmaya iki yeni yarışmacı daha katılıyor. Öte yandan Hikmet ile Tony arasında ise büyük bir gerilim yaşanıyor.

16 Mart 2019, Cumartesi 09:44 Son Güncelleme:
A A
Survivor 26. yeni bölüm fragmanı... Survivor'a iki yeni yarışmacı

Haftanın 5 günü ekranda olan Survivor'ın 26. bölüm fragmanı yayınlandı. Son olarak Vasilis Simos'un elendiği yarışmanın yeni bölümünde Tony, Hikmet'i hedef alan sözler sarf ediyor. Daha yarışma başlamadan Tony ile Hikmet arasındaki gerilim tırmanırken takımlar haftanın ilk dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geliyor. Yarışmacılar için kader niteliğinde olan oyunda zaman zaman sakatlıklar yaşanıyor. Bir bölümde ise Hikmet ile Tony karşı karşıya gelirken biriken gerilim sonrası iki yarışmacı arasında kavgaya varacak bir tansiyon yaşanıyor. Diğer yarışmacılar ise anında araya giriyor.

SURVIVOR'A İKİ YENİ YARIŞMACI

SUrvivor'ın 26. bölümünde yarışmaya iki erkek yarışmacı katılıyor. Türk takımına Emre Durak, Yunan takımına ise Patrick Ogunsoto dahil oluyor. Emre kendisini Yunan takımına "Gorilla" olarak lanse ediyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Burak Özçivit eşini kızdıracak