Survivor ada konseyi karıştı! Takım arkadaşları bile bilmiyordu

Survivor 2021 Ünlüler - Gönüllüler tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmacılar son bölümde market ve dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldiler. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler bir aday çıkarmak zorunda kaldı fakat dikkat çeken detay ise Aleyna Çalışkan'ın adada Hanzade'ye 3Y demesi oldu. Öte yandan yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

14 Mart 2021, Pazar 08:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Survivor'da dokunulmazlık yarışması için yarışmacılar kıyasıya mücadele ettiler. Heyecanlı anların yaşandığı dokunulmazlık oyununda kazanan Ünlüler takımı oldu. Gönüllüler ise ada konseyine gergin bir şekilde geldi. Gruplaşmanın olduğu Gönüllülerde oldukça gergin anlar yaşandı. Acun Ilıcalı'nın Aleyna Çalışkan'a 3Y'nin sırrını sormasıyla takım arkadaşları ve Ünlüler şoke oldu. Aleyna Çalışkan ilk başta 3Y'nin ne anlama geldiğini açıklamadı. 3Y'nin ne anlama geldiğini bilen Aleyna ve Ayşe ise haberlerinin olduklarını söyledi.

Aleyna Çalışkan daha sonra söz isteyerek yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Biz Hanzade ile iyi anlaşamıyorduk zaten. O zamanlardan beri Hanzade'ye benim söylediğim bir şeydi o.

'YALAKA, YALANCI VE YÜZSÜZ'

'YALAKA, YALANCI VE YÜZSÜZ'

Kavga ettiğimiz zamanlarda Hanzade'nin yalakalık yaptığını hissediyordum. O yüzden 3Y diyordum. Aynı zamanda yalan söylediğini hissediyordum. Bir de yüzsüz olduğunu düşünüyordum. O da aynı şekilde bazı örneklerden.

Hanzade ise bu sözler karşısında şoke oldu. Hanzade, "Benim problemim var artık tabii. Yalancı, yüzsüz ve yalakadan sonra benim de artık bir problemim var" dedi. Aleyna Çalışkan'ın açıklaması Ünlüler tarafını da oldukça şaşırttı.

ELEME ADAYI BELLİ OLDU

ELEME ADAYI BELLİ OLDU

Yarışmacılar daha sonra eleme adayı belirlemek için oy kullandılar. İlk eleme adayı Aleyna Çalışkan oldu.


YENİ BÖLÜM FRAGMANINDA GERGİNLİK

YENİ BÖLÜM FRAGMANINDA GERGİNLİK

Yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Konseydeki gerginliğin devam ettiği yeni bölümde Aleyna Çalışkan ve Hanzade arasında tartışma yaşandı.

Hanzade Aleyna Çalışkan'a, "Üç kelimeyle Türkçe konuşuyorsun gelmiş bir de bana laf yetiştirmeye çalışıyorsun" dedi. Aleyna Çalışkan ise bu söze sinirlenerek, "Hanzade sinir kat sayılarımı arttırma benim atlarım bak buradan üstüne" karşılığını verdi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Seren Serengil, Neslihan Atagül'ü çıldırtacak! 'Hastalığı düzmece miydi?'