Survivor aşkı bitti! Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı ayrıldı

Survivor'da tanışıp yarışmadan sonra aşk yaşamaya başlayan Nisa ve Barış cephesinde yeni gelişmeler yaşanıyor. Birkaç gün önce ayrıldıkları iddia edilen Nisa Bölükbaşı'ndan Instagram hesabı üzerinden açıklama geldi.

09 Mayıs 2021, Pazar 08:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Nisa Bölükbaşı ile Barış Murat Yağcı’nın ayrıldıkları iddia edilmişti. ‘Survivor’ yarışmasındaki arkadaşlıkları aşka dönüşen çiftin, geçtiğimiz günlerde kavga ettikleri konuşulmuştu. Uzun bir süredir aynı evi paylaşan ikiliden Bölükbaşı’nın, tartışmadan sonra Antalya’ya tatile gittiği öğrenilmişti. İddialar sonrası Nisa Bölükbaşı cephesinden açıklama geldi.

Nisa Bölükbaşı Instagram bir açıklama yaparak "Barış ile olan ilişkimizi saygı, sevgi çerçevesinde noktaladık. Kendisine hayatta başarılar diliyorum." dedi.

İşte Nisa Bölükbaşı'nın paylaşımı...

FOTOĞRAFLARI KALDIRMADI

FOTOĞRAFLARI KALDIRMADI

Öte yandan ayrıldıklarını doğrulayan Nisa Bölükbaşı, Instagram hesabından Barış Murat Yağcı ile olan fotoğrafını kaldırmadı. Barış Murat Yağcı'dan ise konuyla ilgili henüz bir açıklama gelmedi.


SÖZLERİ TEPÇİ ÇEKMİŞTİ

SÖZLERİ TEPÇİ ÇEKMİŞTİ

Barış Murat Yağcı çıkardığı kitabında, "Yüzlerce kadını tavlayıp onunla eve gelerek sırtımı dönüp uyumak bana tatmin veriyor" sözüyle tepki çekmişti. Bu sözler sonrası tepkiler büyüyünce Yağcı sosyal medya üzerinden bir açıklama yayınladı.

'20'Lİ YAŞLARIMI VE O DÖNEME AİT DÜŞÜNCELERİMİ PAYLAŞTIM'

'20'Lİ YAŞLARIMI VE O DÖNEME AİT DÜŞÜNCELERİMİ PAYLAŞTIM'

Yağcı sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, "20'li yaşlarımın başında kendi küçük çevremde yaşadıklarımı ve o döneme ait düşüncelerimi paylaştım." şeklinde bir açıklama yaptı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Kova, İkizler, Yengeç ve diğer burç yorumları