Survivor Aycan Yanaç’a “AYÖ” şifresi açıklaması

Survivor Aycan Yanaç’a “AYÖ” şifresi açıklaması

Survivor 2020 iletişim ödülü sonrası Aycan Yanaç’ın moralinin bozulması Acun Ilıcalı’nın dikkatinden kaçmadı. Bununla ilgili Yanaç’a soru soran Ilıcalı, “Kötü bir haber aldım, siz anlayamazsınız, şifreli” yanıtını alınca harekete geçti. 26 Nisan’daki son konseyde Acun Ilıcalı’nın Survivor Aycan hakkındaki açıklamaları gündem oldu. Peki, Aycan Yanaç kimdir, kaç yaşında ve nereli?

28 Nisan 2020, Salı 09:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Acun Ilıcalı ve Aycan Yanaç arasında yaşanan diyalog Survivor 2020’de ada konseyinin önüne geçti. Bir önceki konseyde Acun Ilıcalı'nın Aycan’a yönelttiği sorunun ardından Yanaç kötü bir haber aldığını belirterek bu yüzden moralinin bozuk olduğunu söylemişti. Aycan’ın “Boşuna uğraşmayın, şifreli mesaj, anlayamazsınız” demesi üzerine Acun Ilıcalı harekete geçerek iletişim ödülünü incelemeye aldı.

Aycan Yanaç’ın mesajlarını inceleyen Ilıcalı vardığı sonucu 26 Nisan’daki son konseyde açıkladı. Yanaç’ınAYÖharfleriyle ilgili Asena isimli arkadaşına soru sorduğunu ifade ederken Asena’dan gelen olumsuz yanıt üzerine moralinin bozulduğu ortaya çıktı. Mesajlaşmanı detaylarını paylaşan Ilıcalı şifreyi çözdüğünü belirterek bu açıklama öncesi Aycan’dan izin aldığını ifade etti ve daha fazla detay vermeden konuyu dile getirdi.

“AYÖ” harflerinin kimi temsil ettiği henüz bilinmezken Survivor Aycan’ın sevgilisinin olup olmadığı da tartışma konusu.

Survivor Aycan kimdir?

21 Kasım 1998 yılında Almanya Nünberg'de doğan genç sporcu, futbola Nünberg ile başladı ve daha sonra Köln’de devam etti. Türkiye kadın U-19 takımına kabul edilen Yanaç, ilk kez 4 Ağustos 2015'te Bosna-Hersek'e karşı UEFA Geliştirme Turnuvası maçında oynadı. 2016 UEFA 19 Yaş Altı Kadınlar Şampiyonası elemelerinin iki maçında yer alan Yanaç, 7 Nisan 2018'de Estonya ile dostluk maçında Türkiye kadın milli takımına ilk kez çağrıldı. Ülkemizde A Milli Kadın Futbol Takımı'nda forma giyen sporcu, forvet mevkisinde oynuyor. Son gelen haberlere göre, A Milli Takım Teknik Direktörü Necla Güngör, profesyonel futbolcu Aycan Yanaç'la ilgili kesin bir karar verdi. Güngör, Aycan Yanaç'ı Survivor'a katıldığı için bir daha milli takıma çağırmayacağını açıkladı.


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Feyza Aktan'dan açıklama: Tek derdim oğlumun velayeti