Survivor Barış diskalifiye mi oldu? Acun Ilıcalı'dan Çağrı'ya şok teklif

Survivor 2021 yarışmacılarından Barış Özbek ve Doğan'ın tartışması Survivor'a damga vurdu. Bu yıl sinirlerin çok gerildiği Survivor'da kavga gürültü bitmiyor. Barış'ın diskalifiye olup olmadığı merak ediliyor. Öte yandan Acun Ilıcalı'dan Çağrı'yı ağlatan bir teklif gidiyor. Survivor Çağrı, yarışmadan çekilecek mi?

11 Mart 2021, Perşembe 11:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ünlüler adasında, 8 Mart günü ekrana gelen 43. bölümde Doğan ve Barış Özbek büyük bir tartışma yaşadı.

Olay büyüyünce takım arkadaşları araya girdi. Özbek'in midesinde yaşadığı sorundan çıkan tartışma giderek hiddetlendi.

9 Mart günü yapılan eleme konseyinde Acun Ilıcalı kritik açıklamayı yaptı. Survivor Barış'ın elenip elenmediği merak konusu oldu. Doğan ve Barış tartışmasında herhangi bir diskalifiye söz konusu olmadı.

Neyse ki Doğan ve Barış tartışmasında herhangi bir diskalifiye söz konusu olmadı.

Öte yandan Survivor Çağrı Atakan, iletişim oyununda rakip yarışmacılardan biriyle kavga etti. Sinir krizi geçiren Çağrı, öfkesine hakim olamadı ve bu kez sunucu Murat Ceylan'ın üzerine yürüdü.


Çağrı'nın yaptıkları bunlarla da sınırlı kalmadı. Kendisini sakinleştirmek isteyen Murat Ceylan'a "Ne yeter, Sana ne" dedi. Bu sözler ise Acun Ilıcalı’dan büyük tepki aldı. Acun Ilıcalı, Çağrı’ya zor bir soru sordu.

Ilıcalı, "Ben arkadaşıma yapılan bu hareketi kabul etmiyorum. Şimdi yarışmayı bırakıyorum dersen mutlu olurum" şeklinde konuştu.

Survivor Çağrı

Survivor Çağrı

Çağrının ne karar verdiği merak konusu oldu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gizem Güven hamile mi?