Survivor Barış Murat Yağcı'ya ağır sözler: Hazımsız, kaybolması için...

Survivor 2020'nin en çok çok konuşulan ismi şüphesi Barış Murat Yağcı oldu. Yağcı, yarışmadan elendikten sonra ‘Her Şeye Rağmen’ isimli bir kitap çıkarmıştı. Kitabında kadınlarla ilgili skandal ifadelere yer veren Yağcı’nın sözleri, Nisa Bölükbaşı ile ilişkisinin bitmesine de neden olmuştu. Mehmet Coşkundeniz, bugünkü köşesinde Barış Murat Yağcı’yı eleştirdi.

20 Mayıs 2021, Perşembe 12:58 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Mehmet Coşkundeniz'in "Survivor'ın hazımsızı" başlıklı yazısı şöyle...

Geçen yılki Survivor’ın ikincisi Barış Murat Yağcı popülerliği hazmedemedi maalesef. Aynı yarışmadan Nisa Bölükbaşı ile yaşadığı aşk ile gündeme geldi. Sonra bir kitap yazdı. Ama işin aslını biliyoruz ki kitabı o yazmadı.

O anlattı, editörler kaleme aldı. Kitabında yarışmanın birincisi Cemal Can için, “Gerçek Survivor değil, asıl ben Survivor’um” anlamına gelecek sözler var. Ayrıca kadınları tavlayıp eve getirdiğini, sonra da sırtını dönüp uyuduğunu ve bundan zevk aldığını da yazmış.

Tabii kadınlarla ilgili bu yazdıkları yüzünden sevgilisi tarafından da terk edildi ama ona göre hala “seviyeli ilişkileri var.” Şöhret garip bir şeydir.

Herhangi bir özelliğin nedeniyle bir anda şöhret olabilirsin. Yakışıklı ya da güzel olmak bu özelliklerden biri. Fakat bunun içini dolduramazsan o şöhret geldiği gibi seni terk eder.

Kitabında özgüvenin yüksek olduğundan dem vuran bu arkadaşın aslında fena halde ‘kibir’ içinde olduğunu anlamak için uzman olmaya gerek yok.

Hatta bu işi öyle abartıyor ki kitabının bir yerinde, “Dünyanın en çirkin kadını olsun, bana ikiz kız çocuğu vereceğini bilsem hemen evlenirim” diyor.

Kritere bakın. Bir kadınla sadece ikiz kız çocuğu için evlenmek... Üstelik o kadının kişiliğine, yaşamına saygı duymadan ‘en çirkini bile olsa’ diye aşağılamak...

Kitabında “Kimsenin bana yol göstermesini istemiyordum” diyen Barış Murat Yağcı’ya aynen böyle devam etmesini öneriyorum. Gözümüzün önünden daha çabuk kaybolması için...

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ünlü şarkıcı, sahnede kendisini taciz eden hayranına tekme atarak karşılık verdi