Survivor Barış ve Nisa birlikte görüntülendi: Kameraları görünce panik oldular

Geçen haftalarda Çeşme'de sarmaş dolaş görüntülenen Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı, önceki gün Etiler'de görüntülendi. Karşılarında gazetecileri görünce panik olan ikili ne yapacaklarını şaşırdı.

01 Ekim 2020, Perşembe 08:46 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

'Survivor'da gönüllüler takımında birlikte yarışan Barış Murat Yağcı-Nisa Bölükbaşı çifti, önceki gün Etiler'de objektiflere yansıdı.


İkili, karşılarında gazetecileri görünce ne yapacaklarını şaşırdı. Yağcı'nın yanından uzaklaşmaya çalışan Bölükbaşı, kahkaha atarak gülmeye başlasa da Yağcı, durumu kurtarmaya çalıştı.



Umut Ünver'in haberine göre; trafikte fark ettikleri taksiye doğru yönelen çift, yarışmada sergiledikleri performansı İstanbul trafiğinde gösterdiler.


Barış Murat Yağcı-Nisa Bölükbaşı, yoğun trafikte taksiye binerek uzaklaştı. Öte yandan Yağcı'nın, 'Survivor 2020'de gönüllüler takımında birlikte mücadele ettiği Nisa Bölükbaşı ile yarışma sonrası sarmaş dolaş görüntülenmesi dikkat çekmişti.


Aşk yaşadıkları iddia edilen ikili, geçtiğimiz haftalarda Alaçatı'da görüntülenmişti. İzmirli olan Yağcı, sevgilisi Bölükbaşı’nı babasının Alaçatı Hacımemiş'de bulanan kumrucu dükkanına götürdü.



Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Burcu Güneş: Dekolte, gelinliğin masumiyetine yakışmıyor