Survivor büyük finaline ilişkin tüm detaylar

Survivor 2020'de büyük finale çok az kaldı. Şampiyonun kim olacağı Survivor izleyicileri tarafından merak ediliyor. Heyecan artmış durumda. Sadece 6 yarışmacı kaldı. Dün yapılan konseyde Acun Ilıcalı, Türkiye'deki Survivor 2020 finalinde neler olacağını ve yarışmanın son günlerinde ilk kez gerçekleştirecekleri projelerden bahsetti. İşte Survivor finaline ilişkin tüm detaylar.

07 Temmuz 2020, Salı 15:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
5 dokunulmazlık kazandı

5 dokunulmazlık kazandı

Survivor'da dün akşam dokunulmazlık heyecanı yaşandı. Sercan, yakın arkadaşı Elif ile finale kaldı. Çok çekişmeli geçen final oyununu Sercan 5-4 kazandı. Böylece üst üste 5 dokunulmazlık kazanmış oldu.

Tarihi olayı 4 yarışmacı yaşayacak

Tarihi olayı 4 yarışmacı yaşayacak

Öte yandan Survivor'ın bitmesini sayılı günler kala Acun Ilıcalı eleme konseyinde konuştu. İşte Acun Ilıcalı’nın açıklamaları.

Uzun zamandır söylüyorum son haftalar değişik şeyler yaşayacağımızı... Bu akşam son hafta neler yaşanacak onları anlatacağım. Daha önceki konuşmamda 'Survivor tarihinde bir ilk yaşanacak' dedim. Bu tarihi olayı son dörde kalan yarışmacılar yaşayacak.

“Dünyada da bir ilk olacak”

“Dünyada da bir ilk olacak”

Hiçbir Survivor'da hiçbir zaman yapılmamış bir şeyi yapacağız, dünyada da bir ilk olacak. Son dört yarışmacı kaldığı zaman Domonik'teki oyun canlı olarak yayınlanacak. Parkurda siz mücadele ederken bütün Türkiye bu oyunu canlı olarak seyredecek ve oyundan sonraki konsey de canlı olacak. Müthiş iki gün son dörde kalan yarışmacıları bekliyor.

Yarışmalar ve konseyler canlı yayınlanacak

Yarışmalar ve konseyler canlı yayınlanacak

Yarışmalar ve konseyler canlı yayınlanacak. Canlı yayında bir eleme olacak üç yarışmacı kalacak. Kalan üç yarışmacı 'Yüzleşme Konseyi'ne çıkacak. Bu konseyde bu üç yarışmacı yapılacak bağlantıyla eski yarışmacılarla buluşacak.


Üç yarışmacının oylamasının yaşanacağı bu geceden sonra bir canlı yayında da Survivor'ın iki finalisti ortaya çıkacak. Finalde de iki yarışmacı benimle birlikte gece uçağa binecek ve 13'ü akşamı Türkiye'de olacak. Büyük finale doğru beraber yola çıkacağız. 14'ü Salı günü de büyük finalde şampiyon belli olacak.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ekin Koç tanınmamak için kendini böyle kamufle etti