Survivor Çağrı Atakan kimdir? Çağrı Atakan boyu ve kilosu ile dikkat çekiyor

Çukur dizisinde Remzi karakteri ile tanığımız Çağrı Atakan, Survivor 2021 ünlüler kadrosunda mücadele edecek. Çağrı Atakan'ın kim olduğu, Çağrı Atakan'ın yaşı, Çağrı Atakan'ın nereli olduğu, boyu ve kilosu merak ediliyor. Çağrı Atakan'ı yakından tanıyalım. Ve Çağrı Atakan kimin sevgilisiydi hatırlayalım...

05 Ocak 2021, Salı 14:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Çağrı Atakan, eğitim bilgileri

Çağrı Atakan, eğitim bilgileri

Çağrı Atakan, 1981 yılında Ankara'da doğdu ve eğitimine özel bir okulda başladı. Ardından Bilkent Üniversitesinde lisans eğitimini tamamladı.

Çağrı Atakan kariyeri

Çağrı Atakan kariyeri

2018 yılında ATV ekranlarında yayın hayatına başlayan, Şahin Tepesi dizisinden yer aldı. Dizide Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Murat Aygen, Esra Dermancıoğlu, Kaan Taşaner ve Leyla Tanlar gibi isimlerle birlikte çalıştı.

Çağrı Atakan boyu ve kilosu

Çağrı Atakan boyu ve kilosu

Çukur dizisinde Remzi karakteriyle ekrana gelen Atakan, 1.85 boyunda ve 79 kilo. Çağrı Atakan 2017 yılında “Çukur” dizisinde “Remzi” karakteri ile en büyük çıkışı yaptı. 2018 yılında “Şahin Tepesi” dizisinde “Yılmaz” karakterine hayat verdi.

Çağrı Atan günümüzde yaşamını İstanbul’da sürdürüyor. Dizi, sinema ve tiyatro çalışmaları devam ediyor.

Oynadığı dizi ve filmler

Oynadığı dizi ve filmler

Çağrı Atakan rol aldığı diziler:

2018 – Şahin Tepesi (Yılmaz)

2017 – Çukur (Remzi)

2007 – Arka Sıradakiler

Çağrı Atakan sevgilisi

Çağrı Atakan sevgilisi

Çağrı Atakan, bir süredir Eda Taşpınar'la aşk yaşıyordu. Ancak ikilinin ilişkisi 2 hafta önce bitti. Atakan, "Fikir anlaşmazlığı yüzünden birlikte karar alarak, ilişkimize nokta koyduk. Böyle olması gerekiyordu, dostça ve arkadaşça bitti. Hayırlısı olsun" demişti.

Survivor 2021 tanıtımında; 39 yaşındaki oyuncu, "Biraz sinirli biri miyim, yoksa eğlenceli mi? Ya da kazanmak için ölen biri mi? Bakalım birlikte göreceğiz, nasıl biriyim" ifadelerini kullanıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Emre Altuğ trafik kazası yaptı