Survivor Çağrı Atakan kimdir? Çağrı Atakan'ın hayat hikayesi

Çağrı Atakan'ı aslında Çukur dizisinde Remzi karakteri ile tanıdık. Şimdi de Survivor Çağrı olarak izliyoruz. Çağrı Atakan'ın kim olduğu, Çağrı Atakan'ın yaşı, nereli olduğu ve hayat hikayesi merak ediliyor. Çağrı Atakan'ı yakından tanıyalım. Ve Çağrı Atakan kimin sevgilisiydi hatırlayalım...

05 Ocak 2021, Salı 14:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Çağrı Atakan, 1981 yılında Ankara'da doğdu ve eğitimine özel bir okulda başladı. Ardından Bilkent Üniversitesi'nde lisans eğitimini tamamladı.

Çağrı Atakan kariyeri

Çağrı Atakan kariyeri

2018 yılında ATV ekranlarında yayın hayatına başlayan, Şahin Tepesi dizisinden yer aldı. Burada “Yılmaz” karakterine hayat verdi ve Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Murat Aygen, Esra Dermancıoğlu, Kaan Taşaner gibi isimlerle birlikte çalıştı. Ama asıl çıkışını 2017 yılında “Çukur” dizisinde “Remzi” karakteri ile yaptı.

Çağrı Atakan boyu ve kilosu

Çağrı Atakan boyu ve kilosu

Çağrı Atakan, 1.85 boyunda ve 79 kilo. Günümüzde yaşamını İstanbul’da sürdürüyor. Dizi, sinema ve tiyatro çalışmaları devam ediyor.

Annesine 1.5 yıl ömür biçtiler...

Annesine 1.5 yıl ömür biçtiler...

Çağrı Atakan'ın annesi kansere yakalandı, bir süre sonra doktorlar 1,5 sene kadar ömrü kaldığını söylediler. Survivor Çağrı o vakte kadar annesini üzdüğünü, onun istediği gibi bir evlat olamadığını söylüyor. Babasını kaybettikten sonra annesiyle zorlu zamanlar geçirdiklerini anlatıyor. Ancak doktorlardan kötü haberi alınca vicdanen rahatsız olan oyuncu, pişmanlıklar duydu. Annesi küçüklüğünden beri oyuncu olmasını istiyordu. "Keşke oyuncu olsaydın, seni de görseydim dizilerde” diyordu. Aklına bu istek geldi.

Ünlü yapımcı Kerem Çatay, Çağrı Atakan'ın Bilkent Üniversitesi'nden arkadaşıydı. Yanına gitti, durumu anlattı. Kerem Çatay vesilesiyle Çağrı Atakan oyuncu oldu.

Normalde ‘Çukur’da iki bölüm konuk oyuncu olarak oynayacakken annesi için en iyisini yapmaya karar verdi. Girdi, iki bölüm oynadı. İkinci bölümde söylediği bir laf vardı, “Ben ekmeğimin peşindeyim” diye. O olay oldu, sosyal medyada caps’leri dolaşmaya başladı!

Bunun üzerine Çağrı'ya, “Devam etmek ister misin?” dediler, baktı annesine de çok iyi geldi, ilk defa bu kadar mutlu görüyordu. Ve böylece devam etmeye karar verdi…

Çağrı Atakan oyunculuktan önce bir arkadaşıyla ortak hafriyat işi yapıyordu, inşaat makineleri vardı.

Bunun dışında çocukluğundan beri sporla ilgilenen Çağrı Atakan, eski milli basketbolcu. Eğer işi yoksa, sabahları güne mutlaka spor yaparak başlıyor. Sporun her türlüsünü seviyor ve dönüşümlü olarak yapıyor. Bazen boks, bazen basketbol, bazen de ağırlık çalışıyor. Onun dışında oturduğu mahallede takılmayı seviyor, arkadaşlarıyla tavla oynuyor.

Çağrı Atakan sevgilisi

Çağrı Atakan sevgilisi

Çağrı Atakan, bir süre önce Eda Taşpınar'la aşk yaşıyordu. Ancak ikilinin ilişkisi Survivor'a gitmeden 2 hafta önce bitti. Atakan, "Fikir anlaşmazlığı yüzünden birlikte karar alarak, ilişkimize nokta koyduk. Böyle olması gerekiyordu, dostça ve arkadaşça bitti. Hayırlısı olsun" demişti.

Survivor 2021 tanıtımında; 39 yaşındaki oyuncu, "Biraz sinirli biri miyim, yoksa eğlenceli mi? Ya da kazanmak için ölen biri mi? Bakalım birlikte göreceğiz, nasıl biriyim" ifadelerini kullanıyordu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Emre Altuğ trafik kazası yaptı