Survivor'da Adem Kılıççı'dan Sabriye Şengül'e şok hareket!

Survivor'da Adem Kılıççı'dan Sabriye Şengül'e şok hareket!

Dün gece ekranlara gelen Survivor dokunulmazlık oyununda Adem'den Sabriye'ye ilginç müdahale! Dikkatli gözlerden kaçmadı!

15 Mayıs 2017, Pazartesi 10:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
POSTA.COM.TR

Survivor 2017'de ünlüler takımındaki Adem Kılıççı ve Sabriye Şengül ikilisi, adada sürekli birlikte vakit geçiriyor.

Onlar her ne kadar birbirlerini abi-kardeş olarak gördüklerini söylese de aralarında gizli bir aşk olduğuna dair iddialar da gündeme getirilmiyor değil.Özellikle Sabriye'nin Adem'e karşı yoğun duygular içerisinde olduğunu ileri sürenler var.
 

SABRİYE ADEM'İ BERNA'DAN KISKANIYOR MU?


Öte yandan birleşme partisinden sonra Sabriye'nin sürekli gönüllüler takımındaki Berna'ya çıkışması, "Sabriye, Adem'i Berna'dan kıskanıyor mu?" sorularının sorulmasına neden oldu.

Öyle ki Adem uykusunda sayıklarken Sabriye'nin Adem'in başucuna gidip 'Adem, Berna mı güzel ben mi?' sözleri ve daha sonrasında yarış sırasında Sabriye'nin 'Berna, ben senden güzelim, senden de hızlıyım' ifadelerine pek bir anlam verilememişti.
 

ADEM'LE BERNA ARASINDA YAKINLAŞMA İDDİASI


İddiaya göre birleşme partisinden sonra Adem ve Berna yakınlaşmaya başladı.Adem, adada yapacağı bir çalışmayı Berna'ya anlatınca Sabriye, bu durumu neden kendisine anlatmadığını sorarak Adem'e sert tepki göstermişti.Adem de Sabriye'nin bu tavrına bir anlam verememiş, Sabriye'ye sert tepki göstermişti.
 

ADEM, SABRİYE'NİN KOLUNU, BACAĞINDAN UZAKLAŞTIRDI


Tüm bunların dışında dün dokunulmazlık oyununda dikkat çeken bir ayrıntı vardı. Bench'te oturan Adem'den Sabriye'ye şok bir hareket geldi.Bench'e oturan Sabriye, kolunu Adem'in bacağı üzerine koydu. Bu durumdan rahatsız olan Adem, Sabriye'nin kolunu bacağından usulca uzaklaştırıyor.

O anlarda Sabriye'nin yüzü düşüyor. İşte dikkatli gözlerden kaçmayan o anlar:
Zeyd'e attığı tokatla ünlenen Berna Keklikler kimdir? (Survivor 2017)


Survivor'da elemeye kim kaldı?


Sabriye Şengül kimdir? (Ünlüler takımı)


Adem Kılıççı kimdir? (Survivor 2017)

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Danla Bilic'in sevgilisiyle pozuna annesinden veto!