Survivor'da dün akşam Acun Ilıcalı Cumali'nin elendiğini açıkladı!

Survivor'ın 10. haftasında kim elendi? sorusu ada konseyinde belli oldu. Gönüllüler takımında elemeye kalan Cumali, Hakan ve Damla'dan en az SMS oyunu alan Cumali Akgül Survivor'a veda etti. 48. son bölümde oynanan ödül ve ada oyunlarını ise Ünlüler kazandı

17 Nisan 2018, Salı 09:12
A A
Survivor'ın 48. bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler takımları ödül ve ada oyunlarında karşı karşıya geldi.

Tavuk ödüllü ilk mücadeleyi 10-8 Ünlüler takımı kazandı. Ada oyunu da (Baraka ve yatak) 10-7 yine Ünlüler'in oldu.Haftanın performanslarında erkeklerde birinci Turabi ikinci Adem, kadınlarda ise birinci Damla, ikinci Sahra oldu.

Gönüllüler takımının ada konseyinde ise Cumali, Hakan ve Damla'dan en az SMS oyunu alan Cumali Survivor'dan elendi.CUMALİ SURVİVOR'A BÖYLE VEDA ETTİ:

''Her güzel şeyin bir sonu vardır. Benim için Survivor gerçekten çok güzeldi. Sefasıyla cefasıyla. Buraya gelirken beni koşturan teyzeler bana sahip çıkan evlerden helallik istiyorum. Gerçekten çok emekleri geçti. Gerçekten çok iyi insanlar tanıdım. Yola çıktığımda melekler için yolculuğa çıktım buraya kadarmış. Senden, Alp abiden Hakan abiden de helallik istiyorum. Olsun, buraya kadarmış, yapacak bir şey yok.''CUMALİ AKGÜL KİMDİR?

Cumali Akgül Iğdır doğumlu ve 32 yaşındadır. Evli ve dört çocuk babası olan Cumali Akgül, Survivor 2018 Gönüllüler takımının ilk yarışmacısıdır. Cumali, Iğdır’dan İstanbul’a 50 günlük yürüme serüveninden sonra Survivor kadrosuna dahil edildi.


Iğdır Belediyesi Survivor'da yarışan Cumali için oy istedi


SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.