Survivor'da ödül oyununu kim kazandı?

Survivor 2017'de dün gece yine nefes kesti. Ödül için yarışan ünlüler ve gönüllülerin mücadelesi, izleyenleri ekran başına kitledi. Peki Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? 

18 Mart 2017, Cumartesi 00:16
A A
Survivor'da ödül oyununu kim kazandı?
Survivor 2017'de Acun Ilıcalı'nın ödülü açıklaması ile beraber ünlüler ve gönüllüler takımının adeta ağzı sulandı. Oyun esnasında Serhat ve Sedat arasında gergin anlar yaşandı. Oyunun bitmesi ile tartışma da büyüdü. Peki, Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte nefes kesen mücadelenin detayları.
 

SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI? 


Ödül oyunu heyecanının yaşandığı Survivor 2017'de yarışmacılar kumsalda hentbol oynadı. Oyununun ilk etabında ünlüler ve gönüllüler takımı kıyasıya yarıştı. İlk turu gönüllüler takımı müthiş bir performansla kazandılar. İkinci turda ise ünlüler takımı durumu 1-1'e getirdiler. Final etabında kafa kafaya bir mücadele oldu. Ünlüler takımından erkeklerin 3-2'ye getirdiği final oyununu gönüllüler takımı kızların başarılı performansı ile 5-4 kazandı.
Survivor'da gergin anlar: Serhat, Sedat'a patladı

 

SURVİVOR'DA GECENİN ÖDÜLÜ NEYDİ?
 

Survivor'da gecenin ödülü kişi başı 2 hamburger ve patates cipsiydi. Ödülü gören iki takımın da oyun hırsı arttı. Kazanan ve yemeğe kavuşan gönüllüler oldu.ADEM'E SERUM TAKILDI


Ünlüler Takımı yarışmacısı Adem, kısa süreli bir halsizlik yaşadı. Sağlık ekibi tarafından Survivor yarışamacısına serum takıldı.


 

ERDİ: "KİMSE GÖZÜMÜN İÇİNE BAKMIYOR"


Gönüllüler Takımı'nda yarışan Erdi, "Son 2 haftadır oyun kazanamıyorum. Kimse gözüm içine bakamıyor." dedi.


Gökhan bir anda fenalaştı!


 
Sıradaki haber yükleniyor...