Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? Adem Kılıççı ve Serhat Akın arasında gerginlik

Survivor 2017'in bu bölümünde ödül oyunu mücadelesi yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler ödül için kıran kırana yarıştılar. Ada konseyi sonrası Adem Kılıççı, Serhat Akın ve Sabriye arasındaki gerginlik dikkat çekti. Peki Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? İşte detaylar...
 

04 Nisan 2017, Salı 09:30
A A
Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? Adem Kılıççı ve Serhat Akın arasında gerginlik
TV8'in sevilen yarışması Survivor'ın son bölümünde ünlüler ve gönüllüler arasındaki ödül mücadelesi, izleyenleri ekran başına kilitledi.
 

SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?


Survivor'da eleme öncesi oynanan ödül oyununu Ünlüler takımı kazandı. Ünlüler kendileri için hazırlanmış kahvaltıyı görünce, coşkularını gizleyemedi.


KONSEY ALANINDA BÜYÜK GERGİNLİK


Survivor 2017'de dokunulmazlık sembolü oyununda sona kalan ünlüler takımından Adem Kılıççı ve Serhat Akın yarıştı. Sabriye'nin Adem'i desteklemesine sinirlenen Serhat, tepki olarak eleme konseyinde arkadaşlarıyla beraber Sabriye'yi eleme adayı olarak gösterdi. Aynı zamanda dokunulmazlık sembolünü de alan Serhat eleme potasına Adem'i de soktu.

Bu durumu hazmedemeyen Sabriye ve Adem, konsey çıkışında Serhat'la söz dalaşına girdi. Sabriye bir müddet sonra adeta çığrından çıkarak Serhat'a ağıza alınmayacak sözler söyledi.


SABRİYE: BOĞA FALAN DİNLEMEM BASARIM TEKMEYİ


Sabriye'nin sözleri üzerine sinirlenen Serhat, Sabriye'nin üzerine yürümeye kalktı. Ancak arkadaşları Serhat'ı tuttu. O sırada Sabriye, "Boğa falan dinlemem, basarım tekmeyi!" deyip tekme salladı.

İşte o anlar... 

SURVİVOR'DA KİMLER ELENME ADAYI OLDU?


Dokunulmazlık oyunlarının ilk serisini kaybeden gönüllüler takımı, takım kararyıla Erdi'nin adını yazarken, bireysel dokunulmazlık ödülünü kazanan Ogeday'da, Berna'nın adını söylemişti. Bu sonuçların ardından gönüllüler takımında Erdi ve Berna, ünlüler takımında ise Adem ve Sabriye elenme adayları oldular.


Survivor'da kimlerin adı yazıldı? İşte Survivor eleme adayları...

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.