Survivor Evrim'den şaşırtan sözler: Adaların birleşmesi artık umurumda değil

Survivor'da ünlüler takımından Mert'in sürpriz vedası takım arkadaşlarının yanı sıra gönüllüleri de etkiledi. Konseyde Mert'in elenmesine en çok şaşıran isim olan Evrim, Mert'in gidişini beklemediğini belirtti "Yıkıldım, gerçekten yıkıldım. Kampların birleşmesinin artık hiç bir anlamadı kalmadı" dedi.

21 Mayıs 2020, Perşembe 12:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Survivor'da Mert Öcal'ın veda ettiği eleme konseyinde, Acun Ilıcalı'nın elenen ismi anons ettiği anlarda ise en büyük şaşkınlığı yaşayan isimlerden biri de gönüllüler takımından Evrim Keklik olmuştu.


Mert'in gidişiyle ilgili konuşan Survivor Evrim, hiç beklemediği bir ismin Survivor'dan elendiğini ve gerçek anlamda yıkıldığını söyledi. Evrim, "Ummadığım bir kişi veda etti, gerçekten yıkıldım.

'Tam kamplar birleşti, en olması gereken adamdı'

'Tam kamplar birleşti, en olması gereken adamdı'

Tam kamplar birleşti, en olması gereken adamdı. Aynı Ersin abi çok vakitsiz gitti. Benim için açıkçası kampların birleşmesinin hiç bir anlamadı kalmadı. Mert'i benim erkek versiyonum olarak görüyordum" ifadelerini kullandı.

Öte yandan gönüllüler takımındaki diğer yarışmacılar da Survivor Mert'in elenmesini pek beklemediklerini dile getirdi.

Survivor'da son konseyde adaylar arasında yer alan Yasin ise Mert'in iyi bir insan olduğunu düşündüğünü söyledi. Yasin, "Kararı halk verdi, beş kişiden Mert gitti. Her ne kadar arada atışsak da Mert ciddi anlamda iyi ve kaliteli bir insandı. Bütün güzellikler kendisiyle olsun" dedi.

Adalar birleşti

Adalar birleşti

Survivor'da dün akşam ünlüler ve gönüllüler takımının adaları birleşti. Artık aynı adada yaşayacak olan 11 yarışmacı dün akşam bir araya geldi. Ünlüler takımının adasına giden gönüllüler sıcak karşılama sonrası memnuniyetlerini dile getirdiler.

Evrimin annesinden Demet Akalın'a tepki

Evrimin annesinden Demet Akalın'a tepki

TV8 ekranlarında yayınlanan 'Survivor 2020' yarışmasında gönüllüler takımında mücadele eden Evrim Keklik'in annesi Fatoş Keklik, kızı için "Beter ol" diyen şarkıcı Demet Akalın'a tepki gösterdi.

Bu sene ünlüler ve gönüllüler formatıyla yayınlanan 'Survivor', 80'inci bölümüyle ekranlara geldi.


Ödül oyununu kazanan takım; helikopterle gidip; önce zipline yapacak, ardından malikanede havuz partisine katılacaktı.


İki takım da ödül için ter dökerken, yarış bayrağa kaldı. Bayrak yarışı sonrası kazanan 10-9'luk skorla ünlüler oldu.

Bu duruma çok üzülen gönüllüler adeta yıkıldı, hatta Evrim Keklik gözyaşlarına boğuldu.


Sıkı bir 'Survivor' takipçisi olan Demet Akalın ise Evrim'e tepki gösterdi. Ödül oyununu izleyen şarkıcı, ağlayan Evrim'e, "Gitmeceksin diye çok seviniyorum yemin ederim. İyi oldu sana. Ağla, ağla beter ol” dedi.

'Unutmayın ki sizin de bir kızınız var'

'Unutmayın ki sizin de bir kızınız var'

Bu sözlere içerleyen Evrim'in annesi Fatoş Keklik, Twitter hesabından bir paylaşım yaparak Akalın’a sitem etti.


Kalbi kırılan anne, “Demet Hanım siz Türkiye'ye mâl olmuş bir sanatçısınız. Unutmayın ki sizin de bir kızınız var. Evrim için söylediğiniz sözler beni çok yaraladı. Size de hiç yakışmadı” ifadelerini kullandı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Heidi Klum iç çamaşırlarıyla saçlarını boyattı