Survivor Mustafa Kemal Kurt kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Survivor 2018 kadrosuna Mustafa Kemal Kurt katıldı. Acun Ilıcalı tarafından SUrvivor'a yeni katılan isimler açıklanınca Mustafa Kemal Kurt kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor? sorularınıda beraberinde getirdi. İşte Mustafa Kemal Kurt hakkında bilinmeyenler...
 

14 Mart 2018, Çarşamba 10:24 Son Güncelleme:
A A
Survivor Mustafa Kemal Kurt kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor?
Mustafa Kemal Kurt kimdir bugün en sık araştırılan ve merak edilen isimlerinden biri oldu. Survivor 2018'de Ecem, Melih ve Gizem'in sakatlanarak ayrılmasının ardından yeni yarışmacılar gelmiş ve yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı hem Ünlüler hem de Gönüllüler takımına yeni yarışmacıların daha geleceğini haber vermişti. Geçtiğimiz gün ise bahsedilen yarışmacılar Survivor adasına ayak bastı. Bunlardan biri de Mustafa Kemal Kurt oldu. İşte Survivor Mustafa Kemal Kurt kaç yaşında, ne iş yapıyor...  hakkında detaylar

SURVİVOR 2018 24. BÖLÜM TANITIMI

MUSTAFA KEMAL KURT KİMDİR

Survivor yarışmacısı Mustafa Kemal Kurt, Profesyonel Rugby oyuncusu olan Mustafa Kemal Kurt aynı zamanda Türk Rugby Milli Takımı'nın kaptanı ve 8 yıllık oyuncusudur. Rugby'nin yanında Crossfit ilede ilgilenen Mustafa Kemal Kurt, bu alandada uluslararası müsabakalarda yer almıştır.

MUSTAFA KEMAL KURT NE İŞ YAPIYOR?

Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümünden mezun olan Mustafa Kemal Kurt yaşamına İstanbul'da devam etmektedir. Son olarak Survivor 2018'e dahil olması ile adından söz ettiren Mustafa Kemal Kurt, Gönüllüler Takımının iddialı yarışmacılarından biri olacak.

RUGBY NEDİR?

Rugby, 15’er kişilik iki takımla bir devresi 40dk olmak üzere iki devre olarak oynanan, ileriye pas vermenin yasak olduğu, topu elle rakip kale çizgisinin arkasına taşımayı hedefleyen sert bir spordur. İngiltere’nin Rugby isimli kentinde futbol maçı sırasında bir oyuncunun topu kollarının arasında tutarak kaleye doğru koşması ile başlamıştır. 1823 yılından bu yana başta İngiltere olmak üzere Fransa, Galler, Güney Afrika, Yeni Zelanda ve Avusturalya’da çok popüler bir spor haline gelmiştir.

SURVİVOR MUSTAFA KEMAL'İN İLK SÖZLERİ

Ben profesyonel rugby oyuncusuyum. Aynı zamanda Türk Milli Rugby takımında 8-9  yıldır Rugby kaptanlığı yapıyorum. Rugby'nin yanında Crossfit eğitmeniyim. Burayı gelmeyi çok istiyordum. Burası çok farklı bir atmosfer. Gönüllüler takımında başarılı olacağıma inanıyorum.

 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Ünlü isimlerin değişimi