Survivor Sema'nın ikizi olduğunu biliyor muydunuz?

Survivor 2017'nin en iyi kadın yarışmacılarından Sema Apak'ın ikizini görenler benzerlikleri karşısında gözlerine inanamıyor

30 Mayıs 2017, Salı 12:40
A A

Sema Apak, Survivor 2017'de parkurlardaki hızı, kazandığı sembol oyunları sayesinde çok başarılı bir yarışmacı. Ayrıca Kıbrıs'taki koltuklardan birini de çoktan kaptı.

Ünlüler takımı iletişim oyununu kazandığında Sema, ikiziyle görüşmüştü. Sema'nın ikizi Seda'nın görüntüsü Serhat'ı şoke etmişti.

Seda Aydemir'i görenler şaşkınlarını gizleyemiyor. Çünkü çift yumurta ikizi olmalarına rağmen Sema Apak ile birbirlerine çok benziyorlar.

Sema Apak, kardeşi ile ilgili olarak onun başına birşey geldiği zaman bunu derinden hissettiğini söylemişti. 

Ayrıca Sema Apak, "Benim evlerden ırak tek yumurta ikizim var. Halka'dan çıkan kız gibidir. Sürekli başına bir şey gelir ve benim çocukluğum hep bağlı geçti. Çünkü onun başına bir şey gelince benim de başıma geliyormuş diye annem beni hep bağladı. Ben buraya gelmeden önce ikizim sağ ayağının sağ tarafını kırdı. Hatta buraya geldim, 'Ne kadar da sağlam bir sağ ayağım var' dedim ama bu hafta ayak parmağım kırıldı. Nasıl yarışacağım diye çok sinirlenmiş, üzülmüştüm" demişti. 

İŞTE SEMA APAK'IN İKİZİ SEDA AYDEMİR...

İŞTE SEMA APAK'IN İKİZİ SEDA AYDEMİR...

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.