Survivor Sercan, Nisa'nın kendisine yazdığı notları açıkladı!

TV8 ekranlarında yayınlanan 'Survivor 2020'ye Sercan ve Nisa damga vurdu. Geçtiğimiz gün yapılan konseyde Nisa'nın Sercan için 'İntikam alıyor' demesinin ardından; Sercan da elinde Nisa'dan kendisine gelen notlar olduğunu söyledi. Sercan dünkü bölümde Nisa'nın kendisine yazdığı romantik notları açıkladı.

24 Haziran 2020, Çarşamba 10:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Survivor'a bu hafta Sercan ve Nisa arasındaki polemik damga vurdu. Yarışların bireysele dönmesiyle oynanan dokunulmazlık oyunlarının 2. ayağını Sercan kazandı. Kural gereği pota için bir isim söylemesi gereken Sercan, Nisa'nın adını verdi.


'Sercan intikam aldı'

'Sercan intikam aldı'

Sercan'ın isim söylerken "Evrim'le çekişmeleri eleme potasında da devam etsin" açıklamasından tatmin olmayan Nisa'nın "Bekliyordum, Sercan benden intikam aldı" demesi ortalığı karıştırdı.


Bu duruma içerleyen Sercan Yıldırım, Elif ve Evrim'le adada konuşurken, kendisinde Nisa'dan gelen notlar olduğunu ve akşamki konseyde bu konuyu dile getireceğini söyledi.


Ada konseyinde konuşan Sercan, "Nisa'nın peşinden koşuyormuşum havası verildi. Benim de gururum var. Bu olay tek taraflı yaşanmadı. Çantamda notlar var. Yaşananlara en yakın arkadaşı Cemal Can da şahit" dedi. Haliyle notlarda ne yazdığı da merak edildi.


Dün Survivor Panaroma'nın canlı yayınına konuk olan Acun Ilıcalı ise bu konuyu uzatmamak gerektiği söyledi ve "İkisinin de konuşmalarının yüzde 70'ini yayınlamıyoruz" diye konuştu.

Notları açıkladı

Notları açıkladı

Tüm bu gelişmelerin ardından Survivor'ın 23 Haziran Salı akşamı ekrana gelen 116. bölümünde ise Sercan Yıldırım, röportaj verirken Nisa'nın kendisine gönderdiği romantik notları gösterdi.


'Herkes bilsin ki, hiç bir zaman tek taraflı olmadı'

'Herkes bilsin ki, hiç bir zaman tek taraflı olmadı'

Nisa'nın 'Hep orada' yazdığı kağıdı ve doğum gününde çizdiği resmin olduğu kartı gösteren Sercan, " Ben hiç bir zaman platonik bir şey yaşamadım. Herkes bilsin ki, hiç bir zaman tek taraflı olmadı" dedi.

Konuyla ilgili detaylı bir açıklama yapan Sercan, "Olaylar kapanmışken tekrar alevlendirmeyi o başlattı. Sonuçta benim bir erkeklik gururum ve duruşum var. Bu duruşumu bozmama adına açıklama yapma gereği duyuyorum" dedi.

'Gizli buluştuğumuzda da onu söylemişti'

'Gizli buluştuğumuzda da onu söylemişti'

"Birkaç not yollamıştı bana, duygusal bir paylaşım olarak. Biri de doğum günümle alakalı. Bunlar hep Anlat Bakalım'da yaşanıyordu gece oyunu olduğu için. Dolunayın çıktığı ve ayın olduğu zamanlarda, bakışlarımız hep o yönde oluyordu, 'Beni düşün diyerek'. Gizli buluştuğumuzda da onu söylemişti."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bahar Şahin aşkı partneri Ozan Dolunay'da buldu!