Survivor Sultan Reşat Hacıahmetoğlu kimdir, kaç yaşında nereli, asıl mesleği ne?

Survivor 2021 yarışmacısı 'Sultan Reşat Hacıahmetoğlu kimdir?' sorusu, Survivor 2021 başladığından beri Google’da en çok aratılan isimlerden. Sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Reşat Hacıahmetoğlu’nu daha yakından tanıyalım istedik. Sultan Reşat Hacıahmetoğlu kimdir? Survivor Reşat kaç yaşında, nereli?

14 Ocak 2021, Perşembe 14:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Sultan Reşat Hacıahmetoğlu kimdir?

Sultan Reşat Hacıahmetoğlu kimdir?

Survivor Türkiye 2021 Gönüllüler takımında mücadele eden Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, en sempatik yarışmacılardan biri. TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor'a renk katan yarışmacıyı biraz daha yakından tanıyalım istedik.

Sultan Reşat Hacıahmetoğlu nereli? Sultan Reşat Hacıahmetoğlu kaç yaşında?

Sultan Reşat Hacıahmetoğlu nereli? Sultan Reşat Hacıahmetoğlu kaç yaşında?

Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, 1990 yılında Trabzon'un Of ilçesinde dünyaya geldi. Öğrenimini üniversite yıllarına kadar doğduğu ilçe olan Of'ta sürdürdü.

Hacıahmetoğlu spor hayatı

Hacıahmetoğlu spor hayatı

2014 yılında Ordu Üniversitesi'nden mezun olan Hacıahmetoğlu, lise yıllarında karate ve vücut geliştirme sporlarına başladı. Lise bitene kadar karate ile ilgilenen Hacıahmetoğlu, sonrasında vücut geliştirme ile ilgilenmeye devam etti.

İlgi odağı oldu

İlgi odağı oldu

2016 yılında sosyal medya macerası başlayan Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, doğaya ve spora olan sevgisini, Karadeniz aile yapısını ve mizahı bir araya getirerek insanların ilgi odağı oldu. Uzun süre özel bir şirkette çalışan Hacıahmetoğlu, Trabzon'da yaşamını sürdürüyor.

Sultan Reşat Hacıahmetoğlu Survivor macerası

Sultan Reşat Hacıahmetoğlu Survivor macerası

Survivor 2021'e seçilmeden önce gittiği elemelerdeki heyecanını dile getiren Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, tam olarak 6 tane elemeye girdiğini ve her birinde ayrı ayrı heyecanlandığını dile getirdi. Survivor’a başvurduktan sonra bir telefon geldiğini ve o telefon sonrası elemelere geldiğini belirten Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, şu sözlerle kendini ifade etti...

Bu yıl 3’üncü başvurumu yaptım Survivor’a. Survivor’a başvurduktan sonra bir telefon geldi görüşmeniz var diye. Ben de görüşmemin olduğu yere gittim o gün. Heyecanlıydım, çünkü benim gibi orada Survivor’a katılmak isteyen arkadaşlarım vardı. Parkurda hep beraber büyük bir savaş verdik. Oradaki parkuru olumlu bitirdikten sonra bir telefon daha geldi. Telefon gelince herhalde oldu bu iş dedim bir sevindim fakat sonra bir elemeye daha gittim.

O elemeyi de geçtikten sonra bir telefon daha geldi, sonra bir telefon daha geldi, sonra bir telefon daha geldi derken bugün 6’ncı elemeden çıktım. Yani bugün orada olan heyecanı anlatamam. Çok başkaydı, çok heyecanlıydım Survivor’a gitmeyi çok istediğim için. Bunu gerçekten hak ettiğimi düşünüyorum. Ne diyeceğimi bilmiyorum alnım ak, başım dik.

Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacıları arasında dikkatleri üzerine çeken Sultan Reşat Hacıahmetoğlu'nun sosyal medya hesabında da birbirinden ilginç paylaşımlar var. Survivor'a katılmadan önce Instagram hesabında 560 binden fazla takipçisi vardı. Şimdi ise 600 binden fazla...

Survivor Reşat'ın Instagram hesabı: resathao

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Can Yaman ve Diletta Leotta aşkının detayları ortaya çıktı