Survivor Yasin, Cemal Can'ın şampiyonluğuna sahip çıktı

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı 'Survivor 2020' final yaptı ancak Cemal Can Cansever’in şampiyonluğu konuşulmaya devam ediyor. Cemal Can’ın birinciliğine bir tepki de Youtuber Ali Biçim’den gelmişti. Survivor Yasin, yakın arkadaşı Cemal Can’ı, Biçim'e karşı savundu.

27 Temmuz 2020, Pazartesi 13:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Cemal Can Canseven’in fenomen Danla Bilic sayesinde şampiyon olduğunu söyleyen Ali Biçim, sosyal medyanın gündemine oturdu.

Ali Biçim sosyal medya hesabından “Gündem yoğunluğundan kutlamayı unuttum. Survivor’ın şampiyonu olan Danla Biliç’i kutlarım” notunu ekledi.

Ali Biçim’in gönderisine bir dönem Danla Bilic ile yakın arkadaş olan Duygu Özaslan’ın cevabı dikkatleri çekti.


'Barış aynı zamanda ünlülerle, internet fenomenleriyle yarıştı'

'Barış aynı zamanda ünlülerle, internet fenomenleriyle yarıştı'

Özaslan Ali Biçim’e cevap olarak “Barış aynı zamanda ünlülerle, internet fenomenleriyle yarıştı. Demet Akalın’dan tut, Aleyna Tilki, Mustafa Ceceli vb.” ifadelerini kullandı.


Ali Biçim’e Barış Murat Yağcı hayranlarından destek yorumları yağarken; Cemal Can ve Nisa’nın takipçileri adeta ayaklandı.

'Boş yapanlarda bugün sen varsın'

'Boş yapanlarda bugün sen varsın'

Survivor Yasin, “Sana mı kalmış milleti kutlamak boş beleş. Yiyorsa gelip katılsaydın şampiyon olsaydın. Cemal’in emeğine laf söylersen ki söylüyorsun seni paramparça ederim. Bizim ne çektiğimizi bir biz, bir Allah biliriz. Boş yapanlarda bugün sen varsın. Şimdi bu kapağı al, yol al bumm!” yanıtını verdi.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Miley Cyrus'ın yeni aldığı malikanenin fiyatı dudak uçuklattı!