Survivor Yasin Obuz ve Evrim Keklik’ten olay gönderme!

'Survivor' yarışmasıyla popülerliğini artıran Yasin Obuz, yeni çıkardığı şarkısının başarısını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı. Paylaşımında kendisini eleştirenlere cevap vermeyi ihmal etmeyen Yasin Obuz’a ilk destek ise Survivor Evrim Keklik’ten geldi. Obuz, Keklik'e; "Evrim bir öpücük ver de gündem olalım” şeklinde şaşırtan bir yanıt verdi.

29 Eylül 2020, Salı 08:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Survivor Yasin Obuz Ala, ilk şarkısını piyasaya sürdü. Müzikseverlerin yoğun ilgisiyle karşılanan şarkı kısa süre içerisinde 12 milyon izlendi. Şarkısının başarısından rahatsız olanları Survivor Yasin Obuz sert bir dille iğneledi. Yasin Obuz’un göndermeli mesajına ilk desteği yarışmacı arkadaşı Evrim Keklik verdi. İkilinin arasında geçen diyalog sosyal medyanın gündemine oturdu.

Şarkısının klibini sosyal medya hesabından paylaşan Yasin gönderisine, “Haterlere (Nefret edenlere) selam! Ala 12 milyon! Sayı saymayı biliyorsanız kudurun hadi cannolar” notunu ekledi. Yasin Obuz’un bu paylaşımına ise Evrim Keklik’ten “Bebişim onlar yüze, bine kadar saymayı biliyorlar. Sen milyonları say” yorumu geldi. Yasin Obuz Survivor Evrim’e verdiği karşılık ise şaşırttı.

'Bir öpücük ver de gündem olalım'

'Bir öpücük ver de gündem olalım'

Survivor yarışmasından sonra bir türlü yıldızı barışmayan Yasin Obuz ve Nisa Bölükbaşı bir kez daha karşı karşıya geldi. Evrim Keklik’in gönderisine yorum yapmasından sonra Survivor Yasin verdiği, “Evrim bir öpücük ver de gündem olalım” cevabı sosyal medyada Nisa ile Barış’a yapılan bir gönderme olarak yorumlandı.

Nisa Bölükbaşı’nın Barış Murat Yağcı’nın yanağına öpücük kondurduğu video sosyal medyayı sallamıştı. Bu anları Instagram’dan paylaşan Barış, kısa süre sonra videoyu sayfasından kaldırmıştı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ali Sürmeli'yi dostları yalnız bırakmadı!