Survivor Poyraz kimdir? Yiğit Poyraz'ın Instagram hesabı nedir?

Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler, büyük bir heyecanla devam ediyor. Yeni sezonunda şimdiden büyük bir hayran kitlesi oluşturan isimler var. Onlardan biri de Yiğit Poyraz. Yiğit Poyraz, yakışıklılığıyla dikkat çeken isimlerden. Gönüllüler Takımı’nda yer alan ve ekranda soyadı Poyraz ismi ile yarışan Yiğit Poyraz'ın kim olduğu merak ediliyor. Yiğit Poyraz kimdir? Survivor Poyraz'ın Instagram hesabı ne? Kaç yaşında, nereli? Poyraz'ın boyu ve kilosu da en çok merak edilen sorular arasında.

14 Ocak 2021, Perşembe 12:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Yiğit Poyraz kimdir?

Yiğit Poyraz kimdir?

Gönüllüler Takımı’nda yer alan Yiğit Poyraz, birçok kişi tarafından araştırılıyor. Yakışıklılığı ile birçok kişinin dikkatini çeken Yiğit Poyraz’ı gelin daha yakından tanıyalım.

Yiğit Poyraz nereli? Kaç yaşında?

Yiğit Poyraz nereli? Kaç yaşında?

26 Aralık 1994 doğumlu olan Yiğit Poyraz, İzmir doğumlu. Bodrum’da büyüyen Poyraz, 2009 yılında Robert Kolej’i yatılı olarak kazanarak İstanbul’a yerleşti.

Yiğit Poyraz eğitim hayatı

Yiğit Poyraz eğitim hayatı

2015 yılında Boğaziçi Üniversitesi işletme bölümüne girdi. 1 yıl Sydney Üniversitesi’nde exchange (değişim) programı ile eğitim gördü.

Yiğit Poyraz mesleği

Yiğit Poyraz mesleği

8 yaşından beri basketbol oynayan Poyraz, 2 yıldır halalarıyla birlikte İtalyan ve Amerikan markalar ağırlıklı olmak üzere tekstil mümessilliği yapıyor. 

Yiğit Poyraz Survivor macerası

Yiğit Poyraz Survivor macerası

En büyük tutkusunun Survivor olduğunu söyleyen Yiğit Poyraz, aylardır, mental ve fiziksel olarak çok iyi hazırladığını söyledi. Şampiyonluk için yarışmaya katıldığı söyledi ve altı bir sonucu bile başarısızlık olarak görüyor.

Poyraz, Suvrivor'a damga vuracağını belirtti ve müthiş bir senenin kendisini beklediğini söylerine ekledi. Poyraz yarışmada kendi soyadına atıfta bulunarak 'Bu sene Survivor'da poyraz sert esecek' şeklinde iddialı bir cümle de kullandı.

4 bin oldu 85 bin...

4 bin oldu 85 bin...

Sosyal medya hesabında antrenman videolarını paylaşan Yiğit Poyraz'ın, Survivor'a katılmadan önce 4 bine yakın takipçisi vardı. Şimdi ise 85 bini aşkın bir hayran kitlesi var. Yiğit Poyraz, Survivor'dan elense de şimdiden popüler oldu bile.

Yiğit Poyraz'ın Instagram hesabı şöyle: yigitpoyrazz

Yiğit Poyraz boyu ve kilosu

Yiğit Poyraz boyu ve kilosu

Survivor 2021'de Gönüllüler takımında yer alan Yiğit Poyraz, fiziğiyle de dikkat çekmektedir. Poyraz'ın boyu 1.80 ve 78 kilo.

Survivor Gönüllüler kadrosu

Survivor Gönüllüler kadrosu

Survivor Yiğit Poyraz'dan başka, Gönüllüler takımı aşağıda şekilde:

Aleyna Kalaycıoğlu, Ayşe Yüksel, Hanzade Ofluoğu, İlayda Şeker, Sena Özdemir, Sancakay Ilım Morgül, Emin Günenç, Steven Salam, Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, Uğurtan Dora, Yunus Emre Karabacak. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Corona virüsü atlatan Hadise yaşadığı zor günleri anlattı: O kötü görüntüler beni panikletti