Önceki Fotolar

Survivor'a neden gitmedi?

2012 Survivor şampiyonu, oyuncu Nihat Altuğ Altınkaya Kanaltürk'teki 2.Sayfa programına konuk oldu

26 Şubat 2015, Perşembe 15:21 Son Güncelleme:
A A

""Hayatımda hiç silah kullanmadım. Bu olay dışında karakola bile gitmedim. Yurt dışına çıkış yasağım da yok. Bunun için denetimli serbestlik bürolarından izin alıp istediğin yere seyahat edebiliyorsunuz. Survivor'ı kabul etmeme nedenim ailem ve eşim. Biliyorsunuz daha önce Survivor'da yarışırken annem rahatsızlanmıştı. Bu yüzden ailemden uzakta olmayı istemedim, teklifi kabul etmedim."

""Geçen yıl Ağustos ayında dava sonuçlanmış. Bu yüzden Silivri'ye gidip cezaevindeki işlemleri tamamladım ama tek bir gün bile yatmadım. Denetimli serbestlikle bırakıldım. O günden sonra haftanın iki günü pazartesi ve çarşamba karakola gidip imza atıyorum. Nisan ayında denetimli serbestlik bitiyor."

""Survivor'a gitmeme nedenimle ilgili olarak ortaya bir iddia atılmış, kulağıma geldi. Bu iddiaya göre, ben cezaevine girip çıkmışım, yurt dışına çıkış yasağım olduğu için Survivor'a gitmemişim. Böyle bir şey asla yok. Cezaevinde bir gün bile yatmadım. İşin gerçeğini size şöyle anlatayım: Bundan 10 yıl önce gençlik hatası ya da cahillik olarak değerlendirilecek bir şey yaptım. Dedemin karadeniz yapımı silahı üstümdeyken polise yakalandım. Bununla ilgili mahkeme oldu ama hiç takip etmedim."

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Mahkemeler sıkı durun! Kim Kardashian firma kurup staj yapacak