Survivor'da ada konseyi karıştı! Dora ve Çağrı...

Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler tüm hızıyla devam ediyor. Ekrana gelen son bölümde iki takım dokunulmazlık yarışması için karşı karşıya geldi. Kaybeden takım bu hafta ilk eleme adayı olarak iki isim çıkardı. Çağrı'nın Dora hakkında söyledikleri ise şok etkisi yarattı.

07 Mart 2021, Pazar 07:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Survivor'ın son bölümünde dokunulmazlık yarışında kıyasıya mücadele vardı. Gönüllüler uzun zaman sonra dokunulmazlık oyununu kaybetti ve ada konseyine gelerek bir isim çıkarmak zorunda kaldı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı gecenin sonunda eleme adaylarını belirledi. Gergin anların yaşandığı konseyde Acun Ilıcalı yarışmacıların haftalık görüşlerini aldı. Aleyna Çakır ve Reşat arasında yaşanan gerilim konseye damga vuran anlardan biriydi.


Konsey konuşmasından sonra yarışmacılar eleme adayı çıkardı. Yapılan oylamada 5 Hanzade, 5 Öykü'ye oy çıktı. Survivor'da eleme potasına Hanzade ve Öykü girmiş oldu. Yaşanan eşit dağılım ise 'Gönüllüler takımında iki grup mu var?' sorusunu akıllara getirdi.

ÇAĞRI'NIN RAHATSIZLIĞI

ÇAĞRI'NIN RAHATSIZLIĞI

Öte yandan konseye damga vuran anlardan biri ise Çağrı'nın Dora hakkında söyledikleriydi. 'Rahatsızlığımı dile getirmek istiyorum' diyerek söze başlayan Çağrı, Dora'nın söylediklerini aktardı.


Çağrı yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Bu takımdaki bir samimiyetsizi buldum. Onu burada söylemek istiyorum, bu kişi Dora kardeşimiz. Bu kardeşimiz şöyle davranıyor, benimle oyuna giderken devamlı bana diyor ki 'seni yazıyorlar' benden dedikodu almaya çalışıyor. Sonra hemen başlıyor; 'Bizim takımdaki kızlar felaket. Geçen konsey söyleyecektim, söyleyemedim.


Dora ise bu sözler sonrası, "Ben kızlarımız arasında kötü şeyler var bize de yansıyor birkaç kişinin adadan gitmesi gerekebilir dedim. Bizim tartışma kızlar arasında oluyor. Kavga var sürekli dedim." açıklamasında bulundu.

Takım arkadaşları ise Dora'ya burada olan bir şeyi oraya taşıman doğru değil diyerek sitem etti.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Arkadaşı Aslı Yılmaztürk'ü kaybeden Didem Soydan'dan Twitter kararı