Survivor'da avantaj oyununu ve dokunulmazlığı hangi takım kazandı? (Survivor 14 Mart 2020 ayrıntıları)

Survivor 2020, dün akşam oldukça heyecanlı bir bölümü daha geride bıraktı. 14 Mart Survivor’da haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Peki Survivor'da dokunulmazlığı hangi takım kazandı ve ilk eleme adayı kim oldu? İşte Survivor son bölüm ayrıntıları ve önceki gün yaşananlar...

15 Mart 2020, Pazar 11:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

14 Mart 2020 Survivor’da haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Nefes kesen oyun öncesinde ünlüler ve gönüllüler takımına katılan yeni yarışmacılar tanıtıldı. Ünlüler takımına Ezgi, Gönüllüler takımına İlayda katıldı. Survivor 19. bölümde dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Peki Survivor avantaj oyununu kim kazandı?

İddiayı Acun Ilıcalı'nın takımı kazandı

İddiayı Acun Ilıcalı'nın takımı kazandı

Survivor 2020 yeni bölümde Acun Ilıcalı ile Yasin arasındaki iddia sonuçlandı. Survivor 2020 ünlüler gönüllüler yarışmasının son ada konseyinde Acun Ilıcalı ile gönüllüler takımından Yasin Obuz, kum sahada maç üzerine bir iddiaya girdiler. Survivor 19. bölümde Acun Ilıcalı ile Yasin, iddia üzerine sahada karşılaştı. Acun Ilıcalı - Maxi ikilisine karşın Yasin - Ersin ikilisi mücadele etti. İddiayı kazanan ise yarışmanın sunucusu Acun Ilıcalı'nın takımı oldu.

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor 2020’de haftanın ilk dokunulmazlık oyunu büyük bir heyecana sahne oldu. Ünlüler takımı 10-5 skorla dokunulmazlığı kazanan takım oldu.

Survivor avantaj oyununu kim kazandı?

Survivor avantaj oyununu kim kazandı?

Survivor 2020'de oyunlarda seçme avantajı için takım oyunu oynanıyor. Dün akşamki dokunulmazlık oyunu öncesi oynanan avantaj oyununu ünlüler takımı kazandı. 

Peki önceki akşam Survivor'da neler yaşanmıştı?

İşte 13 Mart 2020 Survivor heyecanına dair ayrıntılar...

Yeni sezonuna çok hızlı başlayan Survivor'ın son bölümde erzak oyunu nefes kesti. 13 Mart 2020 tarihli Survivor 18. bölümde ünlüler takımı ile gönüllüler takımı, erzak oyunu için karşı karşıya geldi.

Survivor'ın 18. yeni bölümünde yarışmacılar erzak oyunu öncesinde avantaj oyunu için parkurda ter döktü. Her iki takımın da altı yarışmacısı kıyasıya mücadele etti. Sonunda avantaj oyununu kazanan takım gönüllüler oldu.

Avantaj oyununun ardından yarışmacılar ödül oyununu kazanmak için bir kez daha parkurda karşı karşıya geldi. Bir haftalık erzak oyunu için her iki takım da nefes kesen performans sergiledi.

Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı?

Kıyasıya geçen Survivor erzak oyununda kazanan takımı atışlar belirledi. Gecenin sonunda yiyecek erzak ödülünü kazanan takım 10'a 6 ünlüler takımı oldu. Oyunu kazanan ünlüler takımı, kişi başına beş patates ve yeşil mercimekten oluşan erzağı aldı.

Meryem ve Yunus Emre sakatlıktan kurtuldu

Meryem ve Yunus Emre sakatlıktan kurtuldu

Sakatlıkları nedeniyle bir süre yarışmadan ayrı kalan Meryem ve Yunus Emre Survivor'ın 18. bölümünde adaya geri döndü. Dominik'e gelen Meryem açıklamada bulunarak; "Sakatlığım tam anlamıyla geçtiği zaman eski Meryem'den daha iyi bir Meryem geliyor." diyerek iddiasını ortaya koydu.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Meryem Uzerli: Yerlerin dibine kadar indim