Survivor'da dün akşam neler oldu? Tansiyon yükseliyor!

Dün akşam ekrana gelen Survivor 2020 yarışmasında heyecan dolu anlar yaşandı. Büyük finale sayılı günler kala yarışmacılar 2. dokunulmazlık oyunu için mücadele etti. Çok çekişmeli geçen yarışmada dokunulmazlığı kazanan Sercan oldu. Ada konseyinde SMS'e çıkacak ikinci ismi belirleyen Sercan, tercihini Nisa'dan yana kullandı. Evrim ile potaya giren Nisa, isminin çıkacağına şaşırmadığını söyledi. Oyun öncesi seremonide konuşan Evrim, Berkan ve Yasin arasında gergin anlar yaşandı. İşte Survivor 2020'de öne çıkanlar...

22 Haziran 2020, Pazartesi 08:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Survivor’da haftanın 2. eleme adayı dün akşamı belli oldu. Dört buçuk ay süren mücadele sonunda Survivor 2020’de çeyrek finale kalmayı başaran Evrim, Yasin, Nisa, Cemal Can, Elif, Barış, Berkan ve Sercan arasında bireysel dokunulmazlık rekabeti başladı.


Survivor'da çeyrek final ile birlikte değişen eleme sistemine göre dokunulmazlık için bireysel mücadele veren yarışmacılar, parkuru en iyi derecede tamamlamaya çalıştı.

Survivor yeni bölümde sekiz çeyrek finalist, ikinci dokunulmazlık oyunu için parkura çıktı. İlk olarak sıralama için yarışmacılar teker teker pistte zamanla yarıştı. Burada oluşan performans sıralaması sonrasında Berkan – Evrim, Elif – Barış, Cemal – Sercan, Nisa – Yasin eşleşmesi ortaya çıktı. Bu turu geçenler Berkan, Barış, Yasin ve Sercan oldu. Berkan – Barış, Yasin – Sercan eşleşmeleri dokunulmazlık oyununda yarı finali oynadılar.

Dokunulmazlığı Sercan kazandı

Dokunulmazlığı Sercan kazandı

Survivor 2020’de dokunulmazlık oyunu finalinde ise Sercan – Barış eşleşmesi çıktı. Heyecan dolu mücadele sonunda Survivor’da dokunulmazlığı kazanan isim Sercan oldu.

Sercan Nisa'nın ismini verdi

Sercan Nisa'nın ismini verdi

Haftanın ilk dokunulmazlığını kazanan Cemal Can’ın ada konseyinde söylediği isim Evrim olmuştu. Survivor 114. bölümde ada konseyi haftanın 2. eleme adayını belirlemek için toplandı. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Sercan, ada konseyinde eleme adayı olarak Nisa’nın ismini verdi.

Nisa: Sercan intikam için yaptı

Nisa: Sercan intikam için yaptı

Sercan'ın eleme adayı olarak ismini açıklamasından sonra konuşan Nisa, "Bu 8 yarışmacı arasında eleme potasına girmeyen tek kişi bendim. 4,5 aydan sonra bunu yaşadım ve mutlu oldum. Sercan'ın ilk fırsatta benim ismimi söyleyeceğini biliyordum. İntikam için yaptı diye düşünüyorum. Evrim ile de bu potaya girdiğim için mutluyum" dedi.

Survivor 2020 çeyrek final eleme sistemi nasıl olacak?

Survivor 2020 çeyrek final eleme sistemi nasıl olacak?

Survivor 2020’de çeyrek finale kalan sekiz yarışmacı, haftanın üç günü dokunulmazlık oyunu oynayacak. Bu oyunların her birinden dokunulmazlığı kazanan yarışmacı, akşamında bir isim söyleyecek ve eleme adayı çıkaracak. Bu şekilde 3 eleme adayı arasında, daha önce yapılan toplu sms oylamasına göre, en az oyu alan yarışmacı Survivor 2020’ye veda edecek. Oylama sonuçları, son dörtlüye kadar geçerli olacak.

Berkan, Evrim ve Yasin arasında tansiyon yükseldi

Berkan, Evrim ve Yasin arasında tansiyon yükseldi

Evrim, eleme adayı olmasına sevinen, adada birçok kişiye dert olduğunu söyledi. Berkan, Evrim’in aday olması sonrasında 'güzel bir hafta bizi bekliyor' dedi.

Son olarak söz alan Yasin ise Evrim’le bir derdi olmadığını, istese daha önce Evrim’i adadan gönderebileceğini, Evrim’in kendisi ile diğer kalanları ayrı kefeye koyduğunu söyleyerek tepki gösterdi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cansu Dere: Tüm yüklerimden kurtuldum