Survivor'da eleme adayları kimler oldu? Dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

Survivor 2019 14. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Büyük bir heyecana sahne olan Survivor'da dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Yapılan oylama sonucunda da eleme adayları açıklandı. Survivor'da eleme adayları kimler oldu? İşte merak edilen tüm detaylar...

25 Şubat 2019, Pazartesi 00:13 Son Güncelleme:
A A
Survivor'da eleme adayları kimler oldu? Dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

Survivor 2019'da heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Survivor 2019'da bu akşam dokunulmazlığı kazanan takım ve eleme adayları belli oldu. İşte Survivor'a dair merak edilen tüm detaylar...

DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2019'da bu akşam haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Dün Türk takımının ilk dokunulmazlık oyununu kazanmasının ardından Survivor'da bu akşamki dokunulmazlık oyununu Yunan takımı 10-7 skorla kazandı ve final oyununa gidildi.

Finalde karşı karşıya gelen Türk ve Yunan takımları arasındaki mücadeleyi Yunan takımı 3-0 kazanarak dokunulmazlığın sahibi oldu.

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor'da dokunulmazlığı kaybeden Türk takımı arasında konseye gidilmesi sonucu oylama yapıldı. Oylamada ilk eleme adayı Atakan oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan isimlerden Ecem, Kaan'ın ismini verirken, Okay ise Bora'nın ismini verdi.

Böylelikle eleme adayları Atakan, Kaan ve Bora oldu.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Burak Özçivit eşini kızdıracak