Survivor'da gergin konsey! Gönüllür takımında gruplaşma tartışması

Survivor'da dün akşam market oyunu ve dokunulmazlık oyunu oynandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı arasında kıran kırana bir mücadele yaşandı. Ayşe ile arasına mesafe girdiğini söyleyen Aleyna Kalaycıoğlu; geçmiş haftalarda Ayşe'nin Reşat için sakat olduğundan dolayı elenmesini istediğini söyledi. Konuya dahil olan Dora ve Aleyna Çalışkan arasında ise tansiyon yükseldi.

11 Nisan 2021, Pazar 14:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Market ve dokunulmazlık oyunu heyecanının yaşandığı 'Survivor 2021'de ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları adada kalmak için parkurda adeta canını dişine taktı. Survivor'ın son bölümünde kıyasıya mücadele sonunda dokunulmazlığın sahibi ünlüler oldu. Bu hafta performansı ile göz dolduran İsmail, dokunulmazlık sembolünü aldı. Yarışmacılar için önem taşıyan market oyununu ise bu hafta gönüllüler kazanırken, haftanın birinci eleme adayı yapılan oylama ile Aleyna Çalışkan oldu.


Survivor'da pazar ve salı akşamı iki eleme adayının belli olmasının ardından, 13 Nisan gecesi haftanın elemesi gerçekleşecek.

GÖNÜLLÜLERDE GRUPLAŞMA TARTIŞMASI

GÖNÜLLÜLERDE GRUPLAŞMA TARTIŞMASI

Konseyde ilk olarak gönüllülere söz hakkı veren Acun Ilıcalı, Aleyna Kalaycıoğlu'nun takım arkadaşları ile yaşadığı sorunları sordu. Aleyna, adada Aleyna Çalışkan ile samimi olduğunu dile getirdi.


Ayşe ile arasına mesafe girdiğini söyleyen Aleyna Kalaycıoğlu; geçmiş haftalarda Ayşe'nin Reşat için sakat olduğu için elenmesini istediğini söyledi. Aleyna bu açıklaması ile yeni bir tartışmanın fitilini ateşlerken, Reşat ise konuşmanın tarzını sordu.


Daha sonra söz hakkı alan Dora ise Aleyna'ların kendilerini soyutlaştırdıklarını ve takımdan ayrı takıldıklarını söyledi. Dora ve Aleyna Kalaycıoğlu arasında kısa süreli tartışma yaşandı.

Aleyna Çalışkan'ın konuşmasına dahil olan Dora, "Sen biraz kendinden bahset, hep Aleyna" diyerek sert çıktı. Bu sözün üzerine Aleyna Çalışkan "Dora'ya gıcık oluyorum, samimiyet buluyorum" dedi.

'KLON OLMAYI BIRAK'

'KLON OLMAYI BIRAK'

"Survivor'da kendin ol, klon olmayı bırak" diyen Dora, "Şu an karşımda küçük bir Aleyna görüyorum" dedi.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Umut Akyürek göz kapağı ameliyatı oldu