Survivor'da İlayda Şeker, SMS birincisi oldu! İlayda'nın dedesi ortaya çıktı

Survivor 2021 ünlüler gönüllüler, bu akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi. Survivor 24. bölümde yine bir konsey toplandı ve sonrasında yarışmaya veda eden isim belli oldu. 9 Şubat 2021 tarihli Survivor'da SMS oylamasında büyük bir sürpriz yaşandı. Geceye ise İlayda Şeker'in dedesi vurdu. İşte bu akşam Survivor'da yaşananlar..

10 Şubat 2021, Çarşamba 03:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Ünlüler gözyaşlarını tutamadı

Ünlüler gözyaşlarını tutamadı

Ünlüler ve gönüllüler ada konseyi öncesi iletişim oyunu için kıyasıya mücadele etti. Kazanan takım ünlüler oldu. Ailelerinden gelen mesajları okuyan ünlüler gözyaşlarını tutamadı.

 İlayda'nın dedesinden ağlatan mesaj

İlayda'nın dedesinden ağlatan mesaj

Bu akşam ekranlara gelen bölümde en çok konuşulan isim İlayda ve dedesi oldu. Mesajında 'evlenmediğini' ifade eden Mehmet Şeker, İlayda'yı gözyaşlarına boğdu. İlayda'nın dedesi şu mesajı gönderdi:

'Seni evlendirmeden evlenmek bana haram'

'Seni evlendirmeden evlenmek bana haram'

Sevgili torunum, canım kızım İlayda. Seni kadar çok sevdiğimi Survivor'a gidince daha iyi anladım. Çok iyi gidiyorsun. Merak etme, evlenmedim. Seni evlendirmeden evlenmek bana haram. Güzel kızım, Allah yolunu açık etsin inşallah. Kucak dolusu sevgiler.

SMS oylamasında büyük sürpriz

SMS oylamasında büyük sürpriz

Survivor 2021 ünlüler gönüllülerde SMS oylamasında büyük bir sürpriz yaşandı. Ünlüler takımında SMS oylamasında İlayda Şeker birinci oldu. İlayda bile birinci olduğuna inanamadı. Acun Ilıcalı da şaşkın olduğunu söyledi. İlayda, 'hiç birinci olmadığım için söyleyecek bir şey bulamıyorum diyerek' şaşkınlığını dile getirdi.


Eleme heyecanı yaşandı

Eleme heyecanı yaşandı

Survivor 2021 ünlüler gönüllüler tüm heyecanıyla devam ediyor. Eleme gecesinin yaşandığı Survivor'da bir yarışmacı, adaya ve hayallerine veda etmek zorunda kaldı. 

Konsey toplandı

Konsey toplandı

Bu akşam eleme Doğan, Hanzade, Öykü ve Baran arasında oldu. Yapılan oylamada en az oyu alan Baran, Survivor 2021'e veda eden isim oldu.

'Herkese her şey için çok teşekkür ediyorum'

'Herkese her şey için çok teşekkür ediyorum'

Baran yaptığı açıklamada, "Buraya gelmeden önce burası benim hep hayalimdi. Zor zamanlar geçiriyordum. Buraya geldiğimde çok değişik şeyler yaşadım çoğu güzel şeylerdi. Sizlere teşekkür ederim beni buraya aldığınız için. Herkese her şey için çok teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Beyonce ve Jay Z çifti görüntülenmekten kurtulamadı