Survivor'da kim elendi? Aile ödülünü kim kazandı?

Survivor'da kim elendi? Aile ödülünü kim kazandı?

Survivor'da dün çok duygusal anlar yaşandı. Yarışmacılar aile ödülünün 2. etabını tamamladı. Kazanan takım ailesiyle görüştü. Gece ise konseyde bir kişi yarışmaya veda etti. Peki Survivor'da elenen isim kim oldu?

14 Haziran 2019, Cuma 12:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Survivor'da yavaş yavaş finale doğru gidilirken dün yarışmacılar için çok önemli bir oyun oynandı. İki takım aileleriyle buluşmak için parkura çıktı. Kazan takım büyük bir mutluluk yaşarken duygusal anlar yaşandı. Gece sonunda ise eleme heyecanı vardı. Bir isim hayallerine veda etmek zorunda kaldı.

SURVIVOR'DA AİLE ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Survivor'da bu hafta yarışmacılar için büyük bir öneme sahip olan aile ödülü oynandı. İki etaplı oyunun ilk ayağını çarşamba günü Siyah takım almıştı. İkinci etap ise dün gerçekleşti. İki takım da başa baş bir mücadele sergiledi. Oyun sonunda ise 10'a 8 Siyah takımın üstünlüğü vardı ve kazanan yarışmacılar aileleriyle buluşmaya hak kazandı.

SURVIVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor'ın iki dokunulmazlık oyunundan da bu hafta Beyaz takım galip ayrıldı. Siyah takımdan Spyros ve Dimitra eleme adayı olarak seçildi. Dün yapılan konsey sonrası en az SMS alan Spyros oldu ve yarışmaya veda etti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Farah Zeynep Abdullah ve Reynmen aşk yaşıyor