Survivor'da kim elendi? Ödül oyununu kim kazandı?

Survivor'da kim elendi? Ödül oyununu kim kazandı?

Survivor Türkiye-Yunanistan'ın son bölümünde ödül oyununun ardından eleme heyecanı yaşandı. Yarışmaya kimin veda ettiğini bilmeyenler "Survivor'da kim elendi?" diye sorguluyor. İşte Survivor'a veda eden isim...

08 Mayıs 2019, Çarşamba 00:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Survivor Türkiye Yunanistan'ın son bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Survivor'un geçtiğimiz bölümlerinde eleme adayları, Okay Köksal ve Sabriye Şentürk olmuştu.

Survivor dokunulmazlık oyununun ardından gerçekleştirilen eleme konseyinde bir kişi yarışmaya veda etti.

ADAYA KİM VEDA ETTİ?

Konseyde yapılan eleme sonucunda adaya veda eden isim Sabriye Şengül oldu.

SABRİYE ŞENGÜL KİMDİR?

Sabriye Şengül, 1988 yılında Trabzon'da dünyaya geldi. 2006 yılında boksla tanışan Sabriye Şengül'ün hayatı bu tarihten sonra değişti. Spor hayatına hentboll oynayarak başlayan Sabriye Şengül, tavsiye sonrasında kickboks'a yöneldi. 

Hayatında sporun önemli bir yer tuttuğunu belirten Sabriye Şengül'ün en öne çıkan özelliği ise hırslı bir kimliğe sahip olması. Verdiği röportajlarda her fırsatta sporun hayatındaki önemini anlatan Sabriye Şengül, spor hayatını şu sözlerle anlatıyor: “Önceleri hentbol oynuyordum. Hırslı, mücadeleci ve pes etmeyen bir yapım var. Antrenmanlarda ve maçlarda bu yapımdan dolayı sertleştiğim oldu. Hocalarım, ‘Sabriye hentbolcular bize lazım. Sen boks ile uğraş’ deyince neden olmasın dedim. Boksta ve Kickboskta 3 Türkiye şampiyonluğum var. Uluslararası boks şampiyonluğum ve K1 Dünya Karması şampiyonluğum bulunuyor."

Dünya Kick Boxing şampiyonluk ISKA kemer maçında Sabriye Şengül şampiyon oldu.

Avusturya Vienna'da yapılan Vendetta profesyonel Dünya Kick Boxing şampiyonluk ISKA kemer maçında Sabriye Şengül, Avusturyalı rakibi Christin Fedller'i yenerek 2'inci kez Dünya şampiyonu oldu...

ARABA ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI

Survivor Türkiye-Yunanistan'ın 7 Mayıs tarihli 64. bölümünde yarışmacılar araba ödülü için parkurda ter döktü. Yarışma öncesi, Acun Ilıcalı, araba ödülünün yeni kurallarını açıkladı. Survivor'da bu haftanın araba ödülünü kazanan yarışmacı Atakan Işıktutan oldu.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sinan Özen imaj tazeledi!